fb
Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu

Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu

0 212 963 2082
Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbul Bakırköy 'de bulunan Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu 3 katlı villa tipi okul binası, donanımlı sınıfları, alanında uzman eğitmen kadrosu ve yoğunlaştırılmış eğitim programları ile 2-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulda çocukların sadece akademik başarılarına odaklanmak yerine çağdaş rehberlik anlayışıyla birlikte sosyal başarılarına da odaklanmanın adımları sağlamlaştıracağı gözden kaçırılmamaktadır. Bu nedenle tüm çocuklara sunulan rehberlik hizmetleri bireyi tüm yönleriyle tanımayı hedeflemektedir. Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu 'nda bulunan rehberlik ve psikolojik danışma servisi ile çocukların fiziksel, bilişsel ve duygusal değişimlerine tanıklık edilirken onların çevreye uyum sağlaması, problemlerine çözüm üretebilmesi, kendini tanıması, kendine güven duyması, ulusal ve küresel değerler sistemini oluşturması ve diğer insanlarla iletişim kurmasına yardımcı olunmaktadır. Çocukların ilgi ve yeteneklerini saptamak ve geliştirmesine yardımcı olmak, özgüvenlerini geliştirici çalışmalarda bulunmak, insan ilişkilerinde başarılı olmalarını sağlamak, öğrenci-öğretmen-veli üçgeninin işbirliği içinde kurulması ve geliştirilmesi Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu 'nun Rehberlik Servisinin temel hedefleridir. Çocuklukta gelişim ve mutluluğa katkıda bulunan en temel şeylerden biri de sanat eğitimi veren okullarda öğrenci olmaktır. Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu 'nda öğrenci ; dinleyen, okuyan, araştıran ve anlatan, aynı zamanda, gören, gözlemleyen, inceleyen, yorum katan, uygulayan ve değerlendirendir. Sanat birebir dolaysız etkileşim gerçekleştirdiğinden bilginin aktarımı kolaydır. Öğrencilerin tartışarak öğrenmesi sağlanır. Ve bu da öğrencilerin analitik düşünmeye(analiz-sentez) yönlendirir. Öğrenci, aktif olarak öğrenme ortamına katıldığı için ileri düzeyde bilişsel öğrenmeyi gerçekleştirir. Öğrenmenin gerçek anlamda sağlanması eğitim anlayışımızın etkilediği bireylerin yaşamı tüm bilgi alanları ile kuşatmasını kendilerini bir özne olarak ortaya çıkarabilmelerini sağlayacak en temel koşuldur.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yoga
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

  • P. c.

    Bölgesindeki en büyük ve kapsamlı alana ve eğitime sahip okul olması kendi ilkokulu olması sebebi ile geleceğe yönelik sorumluluk sahibi olmasıYeterli reklam yapmaması

"Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu " Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Yeşilköy Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeşilköy Mah. İrfaniye Sokak No:8 Saadetli Sokak
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum