fb
Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu

Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu

0 212 963 2072
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu Hakkında

İstanbul da 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim veren Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu Bakırköy semtinde bulunmaktadır. Kurum 1989 yılından beri Türk Hava Yolları personelinin çocuklarına okul öncesi eğitimi vermektedir. Kurumda çocuklara kendi yaş seviyelerinin üzerinde, verim alabilecekleri eğitim verilmektedir. Kurumun hedefi; tüm çocukların yaratıcı, kendine güvenen, öz güvenleri gelişmiş, saygı ve sevgi ilkeleri doğrultusunda yetiştiren, üst kuruma en iyi şekilde hazırlayan, tercih edilen bir kurum olmak çocukların zihinsel, duygusal, sosyal ve bedensel kapasitelerini en iyi şekilde geliştirmeye yardımcı olmak, sevgi dolu huzurlu ve sağlıklı bir ortamda eğitim alarak, bilim, spor, sanat alanlarında da yeteneklerini ortaya çıkarabilen Atatürk ilke ve inkilaplarına sahip çıkan nesiller yetiştirmektir. Kurumda MTW ve GEMS eğitim programı uygulanmaktadır. Çocuklar bilgiyi keşfetmeyi, bilginin somuttan soyuta gelişmesini, bilgiler arasında ilişki kurmayı öğrenmektedir. Kurumda 2 yabancı dil eğitimi, piyano, yoga, satranç, bale, modern dans, folklör, bale hizmetleri verilmektedir. Kurumda psikolojik danışmanlık hizmeti hem ailelere hem öğrencilere sunulmaktadır. Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu 'na alınan gıda maddeleri kaliteli marketlerden seçilip günlük kalori ihtiyaçları hesaplanarak aylık hazırlanan sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı yemek çeşitleri endüstriyel mutfakta aşçı tarafından pişirilip hazırlanmaktadır. Fiziksel imkanları bakımından öğrencilerin etkinlikleri ve branş derslerini verimli bir şekilde işleyebilmesi için her türlü donanım mevcuttur. Okulun ön bahçesinde geniş oyun parkı ve kum alanı bulunmaktadır. Arka bahçesinde çocuklarla birlikte Mart-Nisan aylarında çeşitli sebze ve çiçeklerin ekimini yaptıkları tarım alanı mevcuttur. Okul 7 gün 24 saat 12 ay hizmet vermektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • S. K.

  Havuz günü binicilik etkinlikleri gibi çocuklara hem sporu sevdiren hem de yeteneklerini keşfettiren dersler var. Oğlum özellikle yüzme derslerini çok seviyor. Sundukları imkanlar açısından dört dörtlük bir okul.

 • S. S.

  Gems ve MTW eğitim sistemlerini benimsemiş bir okul. öğrencilerin ilgisini çekecek konuları işliyorlar ezber yapmalarını değil anlama ve kavrama becerilerinin gelişmesini sağlamayı amaçlıyorlar. Çocuğunuza iyi bakılsın ve bakılırken de iyi bir eğitim alsın istiyorsanız bu okula gönderebilirsiniz.

 • Y. E.

  2 yabancı dil, satranç, piyano, yoga, modern dans, bale, folklör ve psikolojik danışmanlık hizmetleri veriyorlar ders çeşitliliği ve hizmetler gayet tatmin edici. öğretmenler alanında uzman olduğu için de dersler nitelikli bir şekilde işleniyor ayrıca öğretmenler her öğrencinin öğrenme kapasitesinin farklı olduğu bilinciyle hareket ediyor.

 • D. d.

  Okul binası geniş sınıfları donanımlı ve bahçesinde çocukların rahatça oynayabilceği alan mevcut. Okulun uzman psikoluğu Çocukların gelişimiyle ve sorunlarıyla yakından ilgileniyor oyunlar oynayarak çocuklarla iletişim kuruyorlar çocuğum okuldayken çok mutlu.

 • S. B.

  4 saat hizmet vermeleri tam bize uygun zaten çalışan veliler düşünülmüş. Çocuğumu güvenle emanet edebiliyorum. Eğitimi gayet iyi dil dersi olarak da ingilizce ve almanca veriliyor.

"Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Yeşilköy Vakıfcan Anaokulu İletişim Bilgileri

Şevkiye Mah. Rauf Orbay Sok. Atatürk Havalimani Bakirköy/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum