fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yetenek Avcıları Anaokulu

Özel Yetenek Avcıları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 12:30/19:00

Özel Yetenek Avcıları Anaokulu Hakkında

Özel Yetenek Avcıları Anaokulu 2016 yılında Eğitim –Öğretime başlamıştır. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla ,pozitif bilimler ilkesinin çerçevesinde geleceğin çağdaş, özgüvenli, yeni yetenekleri keşfetme yolunda çabasını sürdürmektedir. Okul kurucusu 20 yıllık eğitim tecrübesini çocuklarınıza aktarmak için ekibiyle birlikte yola çıkmıştır. Anaokulu üç katlı müstakil bir bina da faaliyetleri sürdürmekte olup , 24-36 ay, 36-48 ay ve 48-66 ay arası öğrencilere üç sınıf ile eğitim vermektedir. Okulun mimari yapısı, projeleri MEB standartlarına uygun olup deprem, yangın ve olası tüm tehlikelere karşı güvenli hale getirilmiştir. Mutfak ve temizlik kontrolleri standart olarak İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Özel Yetenek Avcıları Anaokulu 'nda sesim ve sanat etkinlikleri-mandala etkinliği saatinde kâğıtları keserek, katlayarak, yırtarak, boncuklar dizerek çocukların yaratıcılıklarının gelişimi sağlanmaktadır. Haftanın belli günlerinde okula gelen deneyimli müzik öğretmeni ile öğrencilere yepyeni şarkılar öğretilerek, yaratıcı drama etkinlikleri ve ritim atölyesi çalışmalarında çok eğlenceli saatler geçirilmektedir. Haftanın 3 günü çocuklarla devamlı İngilizce konuşan bir İngilizce öğretmeni bulunmaktadır. Akıl oyunları dersinde aktivitelerle öğrencilerin zekasını geliştirmek için problem çözmeyi öğrenerek, hayal güçleri zenginleştirilmektedir. Bu şekilde; kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli bireyler yetiştirilmektedir. Yaz okulu kapsamında sıcak yaz aylarında yüzme öğrenmek için gidilen havuzda eğlenceli etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında; gezilere ve pikniklere gidilmektedir. Özel Yetenek Avcıları Anaokulu çocuklara yapmış olduğu yetenek analizleri ile ileride ne yapmak istedikleri çok küçük yaşlardan itibaren belirlenmektedir. Çocukların ilerleyen yaşlarda yanlış bir iş ve mesleki hayatı yaşamasındansa, başından neler yapabileceğini görüp henüz okul çağında doğru mesleğe yönlendirilmesi ve bu alanda eğitim alması çocuğu mutlu bir yaşama hazırlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

Yorumlar

 • F

  Güvenilir okul.İlgili ve enerjik bir kadro.Yetenek avcılarına uğramadan karar vermeyin.

 • HA

  Yetenek avcilari Anaokulu kurucusundan idarecisine öğretmenlerinden personeline kadar tek kelimeyle mükemmel diye tanımlarım. Çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz aile sıcaklığında okula teslim edebilirsiniz. Çocuklariniz mutlu okulunu seven kendine güvenen bir gelişim surerlerken; l bekleyen yeteneklerini egitimden akıl oyunlarına sanattan spora müzikten oyuna tecrübeli profesyonel öğretmenleriyle açığa çıkar.Yetenek avcıları anaokuluna çocuklarım ve kendim adına verdikleri özverili samimi emekler için teşekkürü borç bilirim..

 • HA

  Bir veli olarak gözünüzün arkada kalmayacağı,işinde uzman olduğu kadar insanı iliskilerinde de bir o kadar sıcak ve içten bir kadro...sizinle geçirdiğimiz dolu dolu iki sene için cook teşekkürler...

 • MB

  Kızımız için Ümraniye bölgesinde tüm ana okullarını gezdik. Yetenek Avcılarına karar verdik, çünkü bize diğerlerine nazaran daha fazla güven verdi. İyi ki de Yetenek Avcılarını seçmişiz. Şiddetle de tavsiye ediyorum.

 • Au

  Vizyonu geniş yenilikçi guler yüzlü personeliyle kusursuz eğitim

 • R

  Bu işin uzmani eğitimcilerin olması ve çocuk oyun oynarken arkadas iliskileri guclenip sosyallesirken bir yandan da zeka oyunlari çok basari ile kullanilarak zeka seviyesini artirmasi isin uzmanlari ile calisilmasi...cocogun ozgurlugu kisitnamadan engellenmeden değer gorerek sevilerek sayilarak muamele gormesi beni çok etkiledi❤❤❤

 • Oo

  Güler yüzlü eğitim güler yüzlü öğretmenler gerçekten çok teşekkür ederiz

 • BS

  ÜMRANİYE Atakent bölgesinde yöneticileri eğitmen öğretmen olan tek okul ve eğitim konusunda çocuklarımıza profesyonel şekilde eğitim veriyorlar. Gözünüzün arkada kalmayacağı bir okul. Öğretmenlerimiz ve tüm personel aile gibi tüm şefkatleri ile çocuklarımızla ilgileniyorlar. Her konuda desteklerinden dolayı tekrardan teşekkürederiz. Sadece gidip görüştüğünüzde diğer okullardan farklı olduğunu anlayacaksınız herkese tavsiye ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yetenek Avcıları Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mh. Atakan Cd. No:6/a Ümraniye/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum