fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30
Sabahçı: 08:30/13:30

Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu Hakkında

Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu 2-4 yaş ve 3-6 yaş olmak üzere Sarıyer, Zekeriyaköy bölgesinde iki farklı binada eğitim ve öğretim sağlamaktadır. Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu sınıf mevcutları yaşa göre değişkenlik göstermektedir; 2-4 yaş arasında 10 kişilik sınıflarda, 4-6 yaş arasında 12 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir .Ulaşımı oldukça kolaylaştıran servisi ve güvenlik sistemi bir bütün halinde çalışmaktadır. Çocukları evlerinden alıp bırakırken eşlik eden ve gelmeden veliye bilgi veren servis personeline sahiptir. Ulaşım esnasında da çocukların güvenliği sağlanmaktadır.
Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokullarının fiziksel imkanları toplam 4500 m2 lik bahçe, uyku odaları, yemekhaneler, havuz, açık ve kapalı oyun alanları ,rehberlik odaları ,yönetim odası şeklindedir. Okulda yaz okulu seçeneği de bulunmaktadır ve yaz okulunda kendini tuz ile temizleyen havuzunda yüzme hocası eşliğinde yüzme dersleri verilmekte , bununla birlikte eğlenceli bahçe oyunları ve etkinlikleri günlük programa eşlik etmektedir . İngilizce ağırlıklı eğitim vermekte olup , uzun yıllardır Fransızcayı da eğitimine katmıştır . Psikolojik danışmanı ve rehberlik servisi bulunmaktadır, tam zamanlı klinik psikologlar görev yapmaktadır . Çocukların gelişim takibi yapılmakta, katıldıkları etkinlikler ve kazanımlarıyla ilgili ebeveynlerine bilgilendirme yapılmaktadır. Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokullarında öğrencilerin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurularak öğrencilerin kendilerini keşfedip geliştirmelerine fırsat veren aynı zamanda kendilerini evlerindeki kadar rahat hissetmelerini sağlayan bir okul ortamı yaratılır. Okulumuzda eğitim ve öğretim sağlam pedagojik ilkeler üzerine kurulmuştur.
Sarıyer'de bulunan Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokullarında Uluslararası İlk Yıllar Programı uygulanır.
İlk Yıllar Programı, 3-6 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmış disiplinler arası gelişim ve etkileşimi destekleyen bir eğitim programıdır. Öğrencilerin neler öğrenmesi gerektiği, eğitim yöntemleri ve değerlendirme stratejileri hakkında yol gösteren uluslararası bir program modeline sahiptir. İlk yıllar yaşam boyu öğrenme anlayışı çerçevesinde; bilgili, zorluklarla başa çıkabilen, problem çözebilen, iyimser, açık görüşlü, etik kararlar verebilen, çevreye duyarlı, karakter sahibi, çok yönlü dünya vatandaşı olan öğrenciler yetiştirmeyi hedefler. Öğrencilerin düşünen ve eleştirebilen, aynı zamanda insanların düşüncelerine ve tecrübelerine saygılı, farklılıklara duyarlı, insanlık değerlerinin bilincinde, yerel ve küresel konularda bilgili ve yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen bireyler olmaları sağlanır.
İlk Yıllar Programı, öğrencileri kendi öğrenmelerinden sorumlu olmaya teşvik eder. Öğrencilerin dünyayı anlama ve onunla uyum içinde olma çabasını destekler. İlk Yıllar Programı'nın en önemli ve ayırt edici özelliği 6 adet disiplinler üstü temaya sahip olmasıdır. Tematik yaklaşım, seçilen temalar çerçevesinde farklı disiplinleri bir araya getirip ilişkilendirerek kavramları bir bütünün içinde ele alır. Bu temalar kim olduğumuz, bulunduğumuz yer ve zaman, kendimizi ifade etme yollarımız, dünyanın işleyişidir. Böylece öğrenciler, dersler kapsamındaki öğrenmenin sınırlarını aşarlar.
Bununla birlikte bedensel gelişimi desteklemek adına yapılan jimnastik ,yoga , dans ve ritm duygularını geliştirmek amacı ile müzik dersleri okulun haftalık programında yer almaktadır . Yaz okulunda yüzme dersleri branşlarında uzman öğretmenlerce verilmektedir. Oldukça geniş ve doğayla bütün bir bahçeye ve açık oyun alanlarına sahiptir. Okul içerisinde öğrencilerin eğitimlerini destekleyecek her sınıfta smart board (akıllı tahta ) kullanılmakta olup, bunlar haftalık eğitim programlarını destekleyecek şekilde kullanılır. Bununla birlikte , teknolojik materyal ve optimize edilerek planlanmış ve yaş gruplarına uygun oyuncaklar ve gelişimlerini destekleyecek diğer eğitim materyalleri bulunmaktadır. Sosyal ve kültürel gelişimi destekleyecek etkinlikler gezi kulübünün düzenlediği gezilerle zenginleştirilmektedir. Ünite ile ilgili müze ve doğa gezileri düzenlenmekte olup ,amacı dışında sinema tiyatro vs gezilerine yer verilmez .
Okulda sağlıklı beslenme önem kazanmış olup, yemekler okulda pişirilir, ısıtılmadan servis edilir , asla paketli hazır ürün kullanılmaz .Okulun yoğurdu ev yapımı okulda hazırlanır , şeker tüketilmez, margarin kullanılmaz , ev mutfağından yola çıkılarak hazırlanan ve sağlıklı ve mümkünse organik temin edilen malzemeler ile çocuk evindeymişçesine benzer lezzetleri tadar .Doğum günlerinde dışarıdan pasta kabul edilmez ,hem sağlıklı olması hem de tüm çocukların eşitliği ilkesi gereği tüm çocuklar okulda pişmiş aynı kek/kurabiye vs ile doğum günlerini arkadaşları ile keyifle kutlar .Alerjisi olan çocuklarımıza beslenme konusunda büyük hassasiyet gösterilir .
Okul 08.30-16.30 saatleri arasında faaliyet gösterir Tam gün ve yarım gün eğitim seçenekleri de bulunmaktadır.
Veli iletişimi için özel bir aplikasyon kullanılır ve buradan velilere anlık bilgi akışı(haftalık eğitim ve yemek programı , seminerler, duyurular , resimler, videolar vb) sağlanır. İki okulun da asistanları her an velilere yardımcı olmaktadır .

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- MEB Odaklı Eğitim

- (IB) International Baccalaureate - Uluslararası Bakalorya

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Karton/Mukavva

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Rehberlik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

Yorumlar (31)

 • Se

  Çocuğum 2,5 yaşından beri gidiyordu, bu sene mezun olacak. Bir gün bile gözüm arkada kalmadı, çok mutlu oldu ve çok çok iyi bir eğitim aldı. Çok iyi düzeyde İngilizce ve Fransızca eğitimi aldı. Başta müdürümüz Süheyla Hanım olmak üzere, öğretmenleri, yemek görevlileri, servis şoförleri Ali Bey’e varana kadar herkes çok ama çok iyi kalpli, düşünceli

 • NY

  Okulun harika bir programı olduğunu ve öğretmenlerinin çok iyi olduğunuz düşünüyorum.

 • MY

  Zekeriyakoy bolgesinin kucuk yas gruplari icin belki de en iyi okulu. Bu okulun en onemli degeri ilgi ve sevgi. Bu ilginin en buyuk kaynagiysa oncelikle okul yoneticisi Suheyla Hanim’in egitimle ilgili her konuda bilgisi, tecrubesi ve uygulamasidir. Bu okulda oglumuzun ikinci yili ve bu iki yillik hizli gelisim yolculugunda okulun, ogretmenlerin rolu cok buyuk. Kendilerine tum ilgi, alaka, destek ve anlayis icin tesekkur ederiz.

 • GK

  Hergün koşa koşa gittiğimiz canımız okulumuz. Çocuklarımıza, kendi çocukları gibi sevgi gösteren, her anlamda güven veren, sıcacık ve pozitif insanlarla dolu bir kurum. İyi ki kesişti yollarımız, keşke ilkokulu da olsaydı diyorum hergün :)

 • YS

  İçimde bir gram tereddüt olmadan tavsiye edeceğim, 3 yıl boyunca emeklerine ilgilerine eğitim yaklaşımlarına müteşekkir olduğum bir kurum Kemer Kids. Süheyla hanımın disiplini ve pozitif yaklaşımı, öğretmenlerin özverisi ile covid gibi zor bir dönemi sorunsuzca atlattık. Okul öncesi dönemde akademik olarak çok dolu bir müfredat sundular ve ilkokul için kızım çok hazır bir durumda. Yabancı dil konusunda çok iyi bir gelişim gördük, 6 yaşında iletişim kurabilecek, kendi ihtiyaçlarını karşılayacak ve yabancı videoları rahatça izleyecek kadar iyi bir İngilizcesi var. Rehber öğretmenlerin desteğini de çok kritik birkaç noktada aldığımız için kızımı 3-6 yaş bireysel gelişimine ve aile içi ilişkilerimize de çok olumlu yansıdı. Bu anlamda her yönü ile Süheyla hanımın titizliğini görebilirsiniz.

 • Ç

  Çocuğum 3 yıl boyunca Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokuluna devam etti, her gün çok severek gitti, hem ingilizce hem de akademik olarak çocukları çok iyi yetiştiren bir okuldur. Öğretmenleri çok tatlı ve her zaman ulaşılabilirdir. Okulda sürekli olarak bulunan bir psikolog vardır ve tüm sınıfları ve çocukları gözlemleyerek gerekli durumlarda velilerle iletişime geçer ve onları yönlendirir. Okulun fiziksel koşulları çok yeterlidir. Tüm sınıflar aydınlıktır, geniş bir bahçesi ve bahçesinde havuzu vardır. Okulun sahibi Süheyla Hanım çok tecrübelidir, tüm öğrencileri ve velileri isim isim bilir, öğrencileri tanır, her konuda yardımcı olmaya çalışır. Pandemi sürecini iyi yönettiklerini düşünüyorum.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • Oğlumun ikinci evi. Her sabah koşa koşa gittiğimiz, istisnasız her gün kocaman gülücükleri ile bizi sarıp sarmalayan bir sürü güzel insanla dolu canım okulumuz. Zekeriyaköy’de neredeyse bütün okulları gezmiş bi Veli olarak iyi ki Süheyla hanım böyle güzel bi ekip kurmuş ve yollarımız kesişmiş diyorum her seferinde.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • MK

  Okuldan genel anlamda memnunuz.Çocuk özelinde yaklaşımlara öncelik verilebileceğini düşünüyorum; her çocuk farklıdır ve bu farklılıklar çok kıymetlidir. Maalesef ülkemizde eğitim “standart öğrenci” odaklı.

 • Ögretmenleri ve müdürleri Süheyla hanım şahane ve çok ilgililer. Kızım hergün koşarak okula gidiyor. Akademik ve gelişim anlamında da beklentilerimizi karsılayan bir okul, şiddetle tavsiye ederim

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • Es

  Ne yazsam yeterli olmaz…mükemmel yönetim, tecrübe ve sevgi dolu eğitimli kadrosu ile en ufak tereddütünüz olmadan emanet edin ama kontenjan dolmadan☺️Aynı yönetimin ilkokul açması şeklinde bir gelişim planı olabilir☺️☺️

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • Keşke ilkokulu da olsa dedigim bir okul.. Düşünmeden gözüm kapali verirdim, hem oğlumu, hem kızımı.. Iyi ki varlar..

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • 3 çocuğumuda gönül rahatlığı ile gönderdiğim Anaokulu. Son derece ilgili öğretmenlere ve yönetime sahip.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • Kemer Kids eğitime ve yabancı dile önem veren iyi bir Anaokulu , Çocuklarım istekle ve severek gidiyor ve en önemlisi öğretmenlerini seviyor.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • HE

  Cok ilgili, sevecen, guleryuzlu ve iyi insanlardan olusan bir okul. Bu anlamda cocucugumu gonul rahatligi ile gonderiyorum. Ozellikle Suheyla Hanim surekli isinin basinda ve her detayi cok guzel yonetiyor.Siniflarin buyuklugune gore kisi sayisi ayarlamasi yapilabilir. Gorece Olarak daha kucuk siniflarda kisi sayisi diger siniflara gore daha az tutulabilir.Okul malzemelerinin yenilenmesi konusunda gozden gecirme yapilabilir. Yemekhane icin daha buyuk bir alan ayrilmasi daha iyi olur ozellikle 2. Katta yenilen yemek alaninin biraz kucuk ve dar oldugunu dusunuyorum.

 • PD

  Müdiresi, öğretmenleri ve her bir çalışanı ile çözüm odaklı, öğrenci ve veli ile müthiş ilgili bir kurum. Pedagojik destekten tutun “acaba evde bir şeyler ters mi gidiyor, biz ne yapabiliriz?” diye sizi ve çocuğunuzu en az sizin kadar önemseyen bir ekip! İçim son derece rahat çocuğumu onlara emanet ederken.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • PY

  Ögretmenlerimizden okulumuzdan cok memmunum,cocuklara yaklaşımları,seviyeli disiplinli,ilgileri her sey benim açımdan harika! Çocuklarım keyifle okula gidiyorlar bu cok önemli! Keşke ilkokuluda olsa dedigim bir okul!

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • GK

  Benim minnacık 2 yaşındaki kızımı güvenle teslim edebildiğim tek okul Kemer Kids Garden oldu. Bende bir çok anne gibi pek çok okul gezdim sürecin başında.Hepsindende ikna olmamış, endişeli, bir sürü soru işaretiyle ayrıldım. Kemer Kids Garden’a bir arkadaşımın önerisi üzerine gittim. İyi ki

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • BK

  Oğlum 2,5 yaşından beri Kemerkids’te bu sene okul öncesini de tamamladıktan sonra mezun olacak... Çocuğumun huzurla senelerdir yüzü gülerek okula gittiğini görmek ne kadar da doğru bir seçim yaptığımı gösteriyor. Oyun aktiviteleri, akademik etkinlikler, ingilizcenin çok iyi seviyede olması, psikolojik destek konusunda çocukların çok yakından takip edilip aile ile işbirliği yapılması sebebiyle için çok huzurlu bir anneyim. Okulda verilen yemeklerin çeşitliliği ve sağlıklı olması sebebiyle de beden sağlığı da ön planda. Oğlumun hayatına dokunuşlarınız için teşekkürler...

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • EY

  Oğlumun iki yıldır severek gittiği , ilgili kadrosu ve yönetimiyle bizim tün ihtiyaçlarımızı karşılayan gönül rahatlığıyla cocuklarımızı bıraktığımız bir tanecik okulumuz .. ne kadar teşekkür etsek az :)

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • AD

  Kızımız tam 2 yıldır Kemer kids anaokuluna gidiyor ve kendi de biz de çok ama çok memnunuz. Çocuğumuzun kendini evinde gibi hissettiği aynı zamanda akademik anlamda da ihtiyacı olan tüm alt yapıyı sağlayan keyifli bir anaokulu Kemer Kids. Öğretmenlerin bu alandaki tecrübeleri, samimiyetleri ve içtenlikleri hem bize hem çocuğumuza burayı gerçekten vazgeçilmez kıldı. Süheyla hanımın her bir çocuğa gösterdiği özen ve ilgiden zaten bahsetmeye gerek yok, çocuklarını gönderen tüm veliler ne demek istediğimi biliyordur. Biz çok memnunuz ve çoçuğumuzun emin ellerde olduğunu hissederek ve bilerek kendisini Kemer kids e her sabah teslim ediyoruz. Ayrıca pandemi sürecini de olabilecek en iyi şekilde yürüten tüm öğretmen ve yuva ekibine teşekkürlerimizi sunarım.

 • ÖE

  Çocuğumuz için okul araştırmasına girdiğimizde en önemli kriterimiz kızımızın keyifli ve kaliteli zaman geçirerek öğrenmesi, aynı zamanda aklımızın kalmayacağı şekilde ilgili iletişim ve sağlık/güvenlik tedbirlerinin uygulandığı bir kurum ile bağ kurabilmekti. Kemer Kids Garden bu beklentilerimizi karşılamakla kalmayıp çocuğa özel yönlendirme, yetenek geliştirme tavsiye ve uygulamalarıyla bu sene de tek tercihimiz oldu. Öğretmenlerimiz sevgi dolu ve de içtenler, akademik olarak alt yapıları kuvvetli. Birşeyler iyi giderken de ya da yolunda gitmezken de nasıl uyulanabilir geribildirim verilir konusunda oldukça donanımlılar. Okulun fiziki şartları gayet ileride diğerlerine göre ve akademik programı bu yaş grubuna hitap edecek şekilde eğitim ve eğlence dengesinde oluşturulmuş. Söylemeden geçemeyeceğim kısım ise pandemi evlere kapanılan dönemde ekip olarak çok hızlı bir adaptasyon süreci ile mükemmel bir uzaktan eğitim sağladılar hem teknik hem materyal tedariğinde, avuçlarım patlayana kadar alkışlayabilirim. Büyük kızımın bu yıl 3. senesi bir Kemer mezunu olacak. Küçük kızımın ise bir an evvel 18 aylık olup oyun grubu ile başlayıp toddler a terfi edeceği gününü iple çekiyorum.

 • Büyük kızım 2,5 yaşında başladı Kemer Kids’e 5,5 yaşında ana sınıfından mezun oldu. Öğretmenlerin şefkati, çocuklara olan ilgisi, sevgisi ilk günden itibaren hiç değişmedi. Akademik anlamda hem türkçe hem ingilizce eksiği yok fazlası var diye düşündüm hep. Küçük kızımı da 2,5 yaşında hiç tereddütsüz Kemer Kids’e gönderdim. Şu an o da ana sınıfında ve çok mutlu. Değişen koşullara göre hemen aksiyon alabilen, velilerine karşı her zaman şeffaf olan, sevgiyle karşılandığımız okulumuzu da öğretmenlerimizi de çok seviyoruz. İyi ki varsınız :)

 • AG

  2.5 yasından beri bu okulda okuyan oğlumu okul öncesi icin de hiçbir Zaman başka bir okula yollamayı düşünmedim. Çocuklarımıza sevgi ve ilgiyle yaklaşan, her durumda veliyi bilgilendiren, kadrosu ve Yöneticisi ile tam ve bütün, bence tüm ailelerin güvenle çocuklarını gönderebileceği, eğitim-ogretim ve İngilizce dil egitimi konusunda da üzerine başka bir kurum tanımam diyebileceğim ev sıcaklığında bir yer.iyiki varlar

 • MT

  Okulumuza çocuğum çok severek gidiyor ve kaliteli zaman geçiriyor. Eğitimini, öğretmenlerini ve okulumuzun işleyişini çok beğeniyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Okulumuzun ilkokulu olsa gözüm kapalı göndereceğime eminim.

 • GK

  Okulumuz bina ve bahçesi acısından inanılmaz güzel.çoçuklar bahçedeki çok çeşitli olan oyun parkında keyifle vakit geçiriyorlar.benim için çok önemli olan güvenlik ile ilgili tüm hassasiyet gösterilmiş.Okulumuzun sahibi olan Süheyla hanım başka okullar gibi veliyi memnun etmek değil,çoçuğun mutlu olması,hem eğlensin hem öğrensin mantığını tam anlamıyla uyguluyor.Öğretmenlerimizin herbiri çok kıymetli,herbiri uzun süredir burada çalışıyor bu da çok önemliydi benim için.Ben kızımı büyük bir güvenle bırakıyorum.çok mutlu olduğunu,öğrendiğini,bilgilendiğini görmek her gün ondan yeni şeyler duymak ve böyle güzel büyüdüğünü bilmek beni çok mutlu ediyor.

 • BP

  Çocuklarımızı 2 yıldır Kemer Kids Anaokulu’na gönderiyoruz ve okulumuzdan çok ama çok memnunuz. Hem akademik alanda ihtiyacımızı fazlasıyla karşılayan iyi bir eğitim sistemi hem de fiziksel ve duyusal gelişimlerine katkı sağlayan ek aktiviteleri sayesinde çocuklarımız okulda çok keyifli vakit geçiriyorlar. Öğretmenlerin uzun zamandır aynı kurumda çalışıyor olması, çocuklarımıza yaklaşımlarının hep şefkat ve sevgi dolu olması da okula kayıt yaptırırken bizim için önemli bir kriter oldu. Covid nedeniyle yeni eğitim döneminde her detay düşünülerek alınan maksimum önlem sayesinde çocuklarımızı rahatlıkla okula gönderebiliyoruz. Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir okulumuz var... kesinlikle tavsiye ederim.

 • MF

  Oğlum'un 2 yaşından beri devam ettiği harika bir okul. Son derece kapsamlı akademik eğitimini, şahane öğretmenlerinin ilgisi ve şefkati ile harmanlayan, çocuklarımıza yabancı dilden, müziğe, spordan sanata çok çeşitli yetkinliklikler kazandıran ikinci bir ev olarak nitelendirebileceğiniz müthiş bir okul. Oğlumun hevesle, mutlulukla her sabah okula gidişini izlemek paha biçilemez. Tüm velilere öneriyorum.Tek kelimeyle mükemmel bir okul.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • Zd

  İki yıldır kemerkidsle devam ediyoruz ve her anlamda çok memnunuz,hijyen konusunda ,dil gelişimi ,eğitimi,ve disiplin konusunda çok başarılı bir kadrosu var.güvenle kızımı gönderiyorum.ingilizce eğitimi mukkemeldir.tavsiye ediyorum

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • Yo

  Oğlumun severek gittiği, özlediği okulu... öğretmenler çok ilgili... okul temiz ve düzenli.... en ufak değişim olumlu yada olumsuz anında geri bildirim olarak veriliyor.... pandemi sürecinde bile güvenle teslim edebildiğim ve güvendiğim bir okul...

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • ey

  cocugum cok mutlu okula gidiyor. 1.5 yasında oyun grubu ile baslayıp 2 yasında gonul rahatlıgı ile tamamen verdigim bir yer. her turlu gelisim adımlarında yanımda hissettim tum ogretmenlerini ve okul sahibesi Suheyla hanımı. pedagog ile beraber duzenli olarak konustuk, her sorunda b& konuda ne olursa bitmez tukenmez sorularımı yanıtladılar :) Kızım okul işe beraber konusmaya basladı, kendi kendine yemek yedi, tuvalet egitimini aldı. Okulu sayesinde, diger cocuklara vurma huyunu bıraktı. keske tum okul hayatı boyunca Kemer kids e gonderebilsem :)

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

 • NK

  Kemer Kids'te 2.senemiz. Hem eğitim, hem eğitmenler hem de idari kadro olarak oldukça başarılılar. Çok iyi İngilizce eğitim veriyorlar. Hijyen konusunda da çok titizler. Pandemi sürecine rağmen oğlumu gönderiyorum çünkü tüm önlemleri yeterince alıyorlar. Ben de geçen yıl çok fazla tavsiye üzerine bu okulu tercih ettim, velilere de gönül rahatlığı ile Kemer Kids'i öneririm.

 • Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz,sevgilerimizle ...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Zekeriyaköy Kemer Kids Garden Anaokulu İletişim Bilgileri

Zekeriyaköy Konakları 12. Cadde No:78 Zekeriyaköy Sariyer/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum