fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu olarak siz çocuklarımızın ve siz değerli velilerinin sağlığını öncelliyoruz. Bütün sınıflarımıza Nanogenair Clean Technology ürünü Nano Redaktörlü UV-A Işığı ile aktive olan hava ve yüzey temizleme cihazları ile donatiyoruz. Bu cihazlar sayesinde tüm yüzeyler, oyuncak , eğitim meteryalleri ve ortamın havası 7/24 temiz ve güvenli olacaktır. Yaş gruplarına göre tam gün ve çift dilli eğitim ile çocuklarımıza dünya vatandaşı olma yolunda ilk adımları atıyoruz.
Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu Sarıyer'de bulunmakta olup 2-6 yaş gruplarına eğitim vermektedir. Sabah 7:30 Akşam 19:00 saatleri arasında eğitim verilen okulda okulun uzman kadrosu ve psikoloğu tarafından hazırlanmış müfredat ile öğrenciler ilkokula hazırlanmaktadır. Verilen branş dersleri arasında İngilizce , Bale , koordinasyon dans yaratıcı drama, müzik ritim , jimnastik , satranç ve bire bir özel piyano dersleri yer almaktadır. Koordinasyan dans dersleri ile çocukların hem fiziki gelişimi desteklenmekte hem de senkronize hareket edebilmeleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda çocukların ritim duygularının gelişmesi sağlanmaktadır. Yaratıcı drama dersleri çocukların yaratıcılıklarını sergilemesine olanak sağlayan bir etkinliktir bu etkinlikler ile çocukların jest ve mimiklerini doğru kullanarak kendilerini etkili bir şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Satranç dersleri çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyici bir eğitimdir aynı zamanda çocukların matematiksel gelişimleri içinde oldukça etkili bir eğitimdir. Öğrencilere bilgiyi hazır bir şekilde vermek yerine araştırarak, gözlemleyerek oyunlarla öğretmek hedeflenmektedir. İngilizce dersleri konuşma odaklı işlenmekte olup, renkli materyallerle öğrencilere dersler sevdirilir.İngilizce dersleri okulumuzda 5 gün boyunca vardır.
Ayrıca Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu 'nda eğitici grup oyunları, fen doğa etkinlikleri, gems, görsel sanatlar, neşeli sayılar, yaratıcı görsel etkinlikler, gezi ve gözlem, ana dil etkinlikleri, scamper, sportif faaliyetler, değerler eğitimi, dikkat etkinliği gibi faaliyetler yapılarak öğrencilerin çok yönlü gelişimi sağlanmaktadır. Öğrencilerin çevreye duyarlı, topluma faydalı, doğa sevgisi olan bireyler olarak yetişmesi hedeflenmektedir.
Okulumuzda Hafta içi ve Hafta sonu Profesyonel Bale öğretmenlerimiz ile bale dersleri de verilmektedir . Öğretmenlerimiz Royal Academy of Dance eğitimi ve Vaganova eğitimi almaktadırlar. Çocuklarımıza uygun olan pre-primary ve primary müfredatı uygulanmaktadır. Bu dans müfredat programları her yaşa ve her seviyeye uygun , çocuklara baleyi sevdirmek amaçlı oyunlarla karışık pedegojik bir programdır. Verdiğimiz hizmetlerde en iyisini yapmak ve öğrencilerin okul içinde huzurlu, sağlıklı ve mutlu olması için çalışan okulda güvenlik en hassas olunan konulardan biridir. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmez. Temizlik için deneyimli ve gerekli eğitimleri almış personellerle çalışılmaktadır. Sınıflar, tuvalet ve yemekhanenin temizliği düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak hazırlanmaktadır ve diyetisyenlerin kalori hesaplarına dikkat ederek, sağlıklı besinlerden oluşan yemek menüleri hazırlanmaktadır.
Okulun verdiği hizmetlerden biri de servistir. Servislerde deneyimli sürücüler çalışmakta olup öğrencilere öğretmenleri refakat etmektedir. Araç bakımı düzenli olarak yapılmaktadır ve öğrencilere güvenli bir ulaşım imkanı sunulmaktadır. Çocuklarımız için Oyun Gruplarımız , Masal atölyelerimiz hem hafta içi hem de hafta sonu okulumuzda farklı programlar ve saatlerde mevcuttur.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  13
 • Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir.
 • Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu Yorumları (39)

 • TB

  Yaklaşık 1 yıldır oğlumuz Mini Çocuk Anaokulu'na gitmektedir ve okulumuzdan bu süre zarfında çok memnunuz. Hem iletişim açısından hem de öğretmenlerin güler yüzlü yaklaşımları çocuklar üzerinden etkili oluyor. Oğlumuz okulunu da çok seviyor ve isteyerek gitmeye devam ediyor.

 • Oo

  Ogretmenlerimiz ilgililer guler yuzluler, kizim Okulu cok seviyor , evde yemedigi yemekleri okulda yiyor , cok memnunuzSu anki hali ile gayet memnunuz , kizima cok Katki sagladi

 • Ga

  Fiziksel olarak temiz ve yeni bahcesi guzel. Siniflarin bir kismi bahceye aciliyor. Öğretmenler enerjik guleryuzlu ilgili. Bizim omer arkasina bakmadan gidiyor

 • ŞB

  Kızımın pandemiden ötürü 4 yaşına kadar hiç bir okul tecrübesi yoktu. Okulumuzu görmeğe gittiğimizde pek çoğumuzun yaptığı gibi saatler, yemekler, öğretmenler, eğitim vb konular üzerine konuştum Ali Bey ile, teker teker her sorumun net yanıtını aldım. Esra Hanım bizi her zamanki gibi güleryüzü ile karşıladı, Damla Öğretmenimiz de çocuklarla iletişiminin nasıl güzel ve sağlam olduğunu ilk o gün gösterdi bana. Ama aklımda o güne kadar hiç yanımdan ayrılmayan kızımın okul ortamına nasıl alışacağı vardı. Bu değişimi benimseyebilecek miydi yoksa kabul etmek zorunda mı kalacaktı. 10 ayın sonunda görüyorum ki kızım öğretmenlerini, okulunu çok ama çok seviyor. İşlerini çocuğu merkezine alarak sevgi ile yapan bir okulumuz olduğu için çok şanslıyım. Kızama birgün okul çıkışında “Bugün okulda mutlu görünen kim vardı?” diye sorduğumda “Ben çok mutluydum.” dedi. “Mutlu olmanın sebebi neydi?” sorumun yanıtı ise “Anne öğretmenlerim mutlu çünkü.” oldu. Başta Ali Bey ve Elif Hanım olmak üzere Damla Hanım ve tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

 • Mt

  Öğretmenlerine çok güveniyorum ve çok seviyorum.temiz yenilikçi ve anlayışlı bir kurumOyuncaklar

 • İşlerini severek insanlara evlatlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz

 • EM

  Covid sonrası 2 yıla yakın yuva hayatından uzak kalan kızımız Mini Çocuk anaokuluna başladığı ilk aylardan itibaren hızlıca tekrar arkadaşlarıyla sosyal hayatına dönme başarısını gösterdi ve hem öğretmenleri hem de yaşıtlarıyla hızlıca olumlu bir dönem geçirdi. İlkokula başlangıç öncesi hem sosyal aktivitelerle motor becerilerini hem de dil becerisini geliştirecek adımlar da atarak kendisine büyük destek olan tüm öğretmenlerine ve Mini Çocuk ailesine teşekkür ederiz.Dil eğitimine daha fazla ağırlık verilmesini ve hatta mümkünse İngilizce'ye ek bir dil imkanı daha yaratılabilmesini öneririm.

 • BA

  1 yıldan fazla miniçocuk anaokulundayız. Öğretmenlerimiz ve arkadaşlarıyla oğlum çok mutlu. Her ay farklı etkinlikleriyle, eglenceli öğrenme anlayışlarıyla , tatlı şirin bahçesiyle her velinin önceliğinde tutması gereken bir kurum. Buradan ögretmenimiz Damla Hanıma , Esra Hanıma , Ali Bey ve Elif Hanıma teşekkür ederiz ♥️

 • İM

  Öncelikle yöneticileri ve öğretmenlerinden çok memnunuz

 • ES

  Okulda henuz yeniyiz ama gerek ogretmenlerin guler yuzu, ilgileri ve samimiyetleri guzel. 3 yaşındaki kizim da hem okuluna hem ogretmenine kisa surede alisti.Merdvienlerde olasi bir dusme durumu icin guvenlik arttirilmali

 • NE

  Bir anne çocuğunu okula gönderdiğinde bir beklenti içerisine girer, Mini Çocuk Zekeriyaköy Şubesinin velisi olmak benim bir anne olarak beklentilerimi fazlasıyla karşıladı,okulun temiz olması,çocuklarımın sağlıklı beslenmesi, yetenekleri keşf edilerek geliştirlmesi,öğretmenlerin çocuklara güler yüz ve şefkatle yaklaşması,yöneticilerin her daim güler yüzlü ve anlayışlı olması ve en önemlisi çocukların okuldan eve mutlu ve huzurlu gelmesi beni ziyadesiyle memnun etti.İyi ki Mini Çocuk Akademisiyle yolumuz kesişmiş

 • İ

  Müthiş bir sinerji öğretmenlerin katkıları çok güzel herkese tavsiye ederimHerşey müthiş

 • Yt

  Yönetim ve öğretmenlerimizin Güler yüzlülüğün samimiyetliği ve en önemlisi çocuklara yaklaşımı eğitim yönünden değerlendirilcek bir okul biz bu sene çok memnun kaldık hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum Survıvor parkuru olabilir bi kaç duba bi kaç malzeme yazın daha yarışlarla dolu dolu geçebilir

 • ÖŞ

  Oğlumu güvenle ve sevgi dolu okulda olmasını sağladıkları için, Hülya Öğretmenimize, Esra Hocamıza ve okul kurucularımıza çok teşekkür ediyorum. Artik İlkokula basliyoruz ama hala kalbimiz burada . ❤️ İyi ki varsiniz MiniCocuk Ailesi

 • OC

  Iki cocugumuzda ana okulunda mutlular. Güzel ilgileniliyor. Anne Baba olarakta bir sorumuz oldugunda cok hizli geri dönüs alabiliyoruz. Icimiz rahat. Tavsiye ederiz.

 • AB

  Kızım bir süredir gidiyor. Aktivite açısından bol, bahçeli oluşu nedeniyle güzel. İngilizce öğretimi de var ve etkili. Herkes güler yüzlü, kibar ve kızım severek gidiyor. Kızımdaki gelişmeleri görebiliyoruz ve çok memnunuz.

 • SB

  Pandemi sürecinde çok okul araştırıp tüm pandemi kriterlerine uygun pırıl pırıl mini çoçuğu keşfettim tabii ki bunda eski okul müdüremiz Esra hanımın da burada başlamasını öğrenmem beni daha da tetikledi. Oğlum 2 senedir mini Çocuk öğrencisi ve çok memnunuz. Aktivite ler, İngilizce eğitmenleri, PDR, gezileri ve özellikle bahçe konforu muhteşem. Öğretmenlerin ilgisi güler yüzü, tek tek tüm çocuklarla ilgilenmeleri dikkatimi çeken en büyük unsur. Çocuklar mutlu biz mutlu :)) düşünmeden içiniz rahat canınızı emanet edebilirsinizEksiksiz olduğunu düşünüyorum

 • Sg

  Cocugum mutlu pandemi sonrasi ilk amacimiz arkadaslariyla oyun oynamasiydi. Egitimden cok ogretmenlerimizden herzaman cok memnuniyet duydukEgitimsel acidan biraz daha gelisebilir. Biraz da hijyenik acidan

 • ZO

  Hem öğretmenimiz Büşra hanımdan, hem okul müdürü Esra hanımdan ve isletmecilerinden çok memnunuz.

 • SA

  Güvenilir bir okul çocuğum küçük ve benim için en önemli konulardan biri öğretmenlerimiz samimi ,içten ve anaçlar. Okula başladıktan kısa bir süre sonra oğlum konuşmayı söktü daha neşeli ve daha mutlu okulda onu çok iyi farkedebiliyorum.Bence bir kreşte olması gereken herşey var

 • ZE

  Kızımız 20 aylıktı Mini Çocuk Anaokulu'na başladığında, dolayısı ile bizim için sevgi dolu bir ortam olması ve çocuğumuzun mutlu şekilde okula gitmesi çok önemliydi. Her gün sabah 8:00, akşam 18:00 aralığında epey uzun bir süre geçirmesine rağmen her sabah keyifle okuluna gitmek istiyor. Çok sevgi dolu öğretmenleri var, çok güler yüzlü tüm öğretmenleri.. Çok küçük yaşta okula başlamasına rağmen öğrendikleri, konuşmasının gelişimi, yemek yeme becerilerinin ve motor becerilerinin gelişiminde de çok faydasını gördük. Etkinlikleri dolu dolu.. Çok memnunuz. Önümüzdeki senelerde de kızımızı göndermeye devam etmeyi planlıyoruz.

 • NE

  Kızlarım 1 senedir Mini Çocuk Anaokulu Zekeriyaköy şubesine gidiyorlar ve eve hep mutlu geldiler Öğretmenlerimize Yöneticilerimize ve yemekleri çok lezzetli olan Fatma teyzemize teşekkür ederiz. İyi ki sizlerle yolumuz kesişmiş

 • Md

  Oğlum daha önce başka bir okula gitmişti fakat memnun olmadığımız için akd kidse kayıt ettirdk ilk başta çok kaygılıydım çünkü yemek çok seçen bir çocuk. Fakat seçtiği yemekleri yemeye başladı.. çok mutluyuz eşimle. Yemek ayrımı yapan oğlum artık eskisi gibi değil ayrıca yemeklerinde kemik suyu kullanıyorlar harika ötesi bir okul şüphesiz tavsiyemdir.

 • CE

  Taşınmamız nedeniyle 4 yaşındaki oğlum için yeni bir kreş arayışına girmiştik. Güzel bahçesi, cıvıl cıvıl neşeli öğretmenleri, tertemiz fiziki ortamıyla bu okulu tercih ettik. Oğlum çok severek, çok mutlu gidiyor okula her gün.

 • Da

  Oğlumu okula gönderdiğimde gözümün arkada kalmadığı bir yer. Her anını istediğim zaman öğrenip, öğretmenlerle kolay iletişim kurabiliyorum. Aplikasyonlarından günlük takibini yapabiliyorum. Eğitim konusunda da başarılılar. Evde yediremediğim yemekleri okulda öğretmenleri ve arkadaşları sayesinde yiyor

 • Bk

  Çok iyi bir okul çoçuğumu gözüm kapalı emanet ede biliyorum çok güvenilir aktiviteleri oğluma iyi geliyor öğrenmesini ve algilamasini sagliyor öğretmenleri güler yüzlü ve çocuklarımızı kendi çocukları gibi sevip koruyor ben çok memnunum iyiki varsınız her kese tavsiye ediyorum çok ta temiz bir okul hijjen konusunda da çok iyi

 • CK

  Okul çok yeni, bu nedenle baya temiz. Bizim okul değiştirmemizin nedeni covid süreciydi. Yaklaşık iki aydır oğlum mini çocuk anaokuluna gidiyor. Öğretmenimiz damla hanım çok ilgili. Güzel bir bahçesi var okulun. Yaz boyunca etkinlikler açık havada yapılıyor. Hem lokasyon hem temizlik hem de eğitim açısından içimiz rahat bir şekilde çocuğumuz okula devam ediyor.

 • SE

  Kızım 4,5 yaşında 2 yıldır farklı bir okula gidiyordu, pandemi ile kapandı okul arayışına girdik. Yeni açılmış ve başka şubelerinin olması güvenimizi kazandı. Tatlı öğretmenlerimiz ,fiziki koşullar ,eğitim biçimleri içimize çok sindi. İyiki sizleri tanıdık Mini Çocuk ailesi

 • dt

  Öğretmenler çok ilgili, her gün farklı aktiviteler yapılıyor, rahatlıkla çocuğunuzu gönderebilirsiniz

 • Pc

  Ali bey ve ekibi mükemmel öneririm çok kaliteli egtim sunuyolar civarda gördüm en iyi okulardan biri

 • Mt

  Çok ilgili ve guvenilir bir kurum.tertemiz çocugumu içim rahat birakiyorum.

 • Biz aile olarak çocuğumuzun eğitiminde en ve ilk olarak onun mutlu olacağı, isteyerek severek gideceği ve oynarken eğitileceği bir okul hayal ettik. Ve karşımıza harikalar diyarı Ve onlarında bu okulu açmaları hayali olduğunu öğrendik.çok çok mutlu olduk.mini çocuk anaokulu başarılarınızın devamını diliyorum.

 • Tk

  Evimize çok yakın anaokulu açıldığını öğrendiğimde gidip görmek istedim. Tertemiz , yepyeni , hijyen, düzenli bir okul buldum. Kurucularıyla iyi bir diyaloğumuz oldu. Okul yeniydi ama öğrendik ki burası okullarının ikinci şubesiymiş. İçimiz ısındı açıkçası. 2-3 gün deneme yaptık. Çocuğumda eve mutlu gelince kaydımızı hemen yaptık. Damla öğretmenim den çok memnunuz. Kızım onu da diğer öğretmenlerini de çok seviyor. Bence gezip gördüğüm kadarıyla zekeriyaköy ün en güzel okulu. Teşekkürler ilgili herkese. Tavsiye ederim ve görmeden karar vermeyin derim.

 • Okulun pandemi dönemindeki eğitimi bence bulunmaz nimet ikiz kızlarım okulda çok mutlu bale dersimiz başlayacak Hergün aktivite mevcut çocukların sıkılmaya zamanları yok Orman at binme gibi aktiviteleri anlatamam Okul çok büyük öğretmenlerimiz çok çok iyiler çocuklarla birebir ilgileniyorlar Ayrıca hergün İngilizce öğretmenleri yanlarında

 • EC

  Kızım yaklaşık bir aydır Mini Çocuk Anaokulunda.Eşimle birlikte pandemi sürecinden sonra çok fazla okul gezdik.Mini Çocuğa geldiğimizde işini seven , çocukları seven güler yüzlü insanlarla karşılaştık.Okul tertemiz yepyeni bir okul hijyen tam anlamıyla sağlanıyor.Öğretmenleri güler yüzlü.kızımda yemek seçme sıkıntımız vardı öğretmenimizin çabasıyla çözüldü.Kızım inanılmaz mutlu iyiki sizleri tanımışız.

 • HG

  3.5 yaşında ki kızım mini çocuk anaokulunda. Pandemi öncesi başka bir okuldaydı. 4 ay kadar malesef gönderemedim. Sonrasında kızımın hayatının kazanımları açısından önemli bir dönemini evde geçirdiği boş ve verimsiz zamanların sonraki yıllarında hayatını olumsuz etkilememesi için tekrar bir arayışa geçtim. Evime çok yakın yeni açılan mini çocuk anaokulunu gezme fırsatım oldu. Konumu ve fiziksel şartları çok güzel. Öğretmenleri çok tatlı. Tertemiz ve hijyenik sınıflara sahip. Okulda 3 haftamız bitti. Kızım koşarak okuluna gidiyor. Haliyle bizde çok mutluyuz.

 • as

  Oğlum 4.5 yaşında.2 yıldır başka bir okuldaydı. 2 hafta önce mini çocuk anaokulu ile ailesiyle tanıştım. 2. şubesini açmışlar. Alışılmış anaokul formatının dışında sade , doğal , görsele özen gösterilmiş tasarımıyla ortamdan çok etkilendik. 3 ayrı bahçesi açık hava etkinlikleri ve oyunlar için çok ideal. Kimyasal içermeyen tasarım mobilyalar da çocuğum için daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. her şeyden önce çocuğumun okuldan mutlu gelmesi bizim için önemli olan. Öğretmenlerimiz da çok tecrübeli ve güler yüzlü. Mini çocuk anaokulu ile yollarımızın kesişmiş olması ne güzel. Siz de ziyaret etmeden karar vermeyin.

 • Zs

  3.5 yaşında ki kızımız için zekeriyaköy'de okul arayışındaydim. Okul.com.tr sayesinde tanıştığımız mini çocuk anaokulu bizi çok güzel karşıladı. Sağlık çekincelerimizden dolayı tedirgindik. Ama mini çocuk anaokulu aldığı şaşırtıcı önlemler bizi çok rahatlattı. İyiki böyle hassas insanlar var. Okulun fiziksel şartları ise süper. Yeni ve hijyenik. Kızım çok mutlu. Başka ne isterim. :))Buraya yazacak olumsuz bişey bulamadım gerçekten. Teşekkürler . Herkese tavsiye ederim.

 • EE

  Kızım yaklaşık 1 aydır bu okulda ve evine inanılmaz mutlu geliyor.Okulun fiziki şartları ve hijyeni bizim için en önemli konuydu.Okul Nano- teknolojik sistemle dezenfekte ediliyor.Sınıflar çok ferah ve tertemiz.Öğretmenler çok ilgili.Kızım çok fazla yemek seçerdi iki haftanın sonunda inanılmaz değişim gösterdi şu anda okulda hiçbir şekilde Yemek ayırt etmiyor.Herşey için çok teşekkür ederiz Mini Çocuk ailesi yolumuz iyiki sizlerle kesişmiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Zekeriyaköy Mini Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Zekeriyaköy Mah. Kasaplar Sok. No:9/1-2
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum