fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartepe Anaokulları

Kartepe'deki anaokulları ve kreşlerin; fiyatlarına, iletişim bilgilerine, fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına göz atarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulun.
8 okul bulundu.
Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu Özel Okul
Kartepe / İstasyon Mah.
Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu

Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartepe Gözde Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Kartepe / Uzunçiftlik Mah.
Özel Kartepe Gözde Çocuklar Anaokulu

Özel Kartepe Gözde Çocuklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Anaokulu Özel Okul
Kartepe / Fatih sultan mehmet Mah.
Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Kocaeli Marmara Koleji Anaokulu Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Marmara Koleji Anaokulu

Özel Kocaeli Marmara Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğtanesi Anaokulu Özel Okul
Kartepe / Fatih sultan mehmet Mah.
Özel Çiğtanesi Anaokulu

Özel Çiğtanesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Hayal Gündüz Bakımevi Özel Okul
Kartepe / Ataevler Mah.
Özel Hayal Gündüz Bakımevi

Özel Hayal Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Anaokulu Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Anaokulu

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Minikoza Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Kartepe / Uzunçiftlik Mah.
Özel Minikoza Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Minikoza Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Kartepe Anaokulları

Kocaeli Kartepe anaokulları, her biri alanında eğitimle ve tecrübeli, öğrenciler için özel olarak tasarlanmış sınıflarda hizmet veren kurumlardan oluşmaktadır. Çalışan ailelerin yoğunlukta olduğu ilçede ebeveynler çocuklarının hem keyifle vakit geçirmesini hem de ilkokula hazır hale gelmesini istemekte bu sebeple de okul öncesi eğitim veren kurumları araştırmaktadır. Bu süreçte kurumları tek tek gezen aileler zaman kaybetmektedir. Tam da bu nokta da okul.com.tr ailelerin yardımına yetişmektedir. Hemen Kartepe'deki anaokulları ve kreşlerin detaylı tüm bilgilerine ulaşarak çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz.


Her çocuğun farklı bir gelişim hızı izlediğini bilincinde olan Kartepe özel anaokulları öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak eğitim vermektedir. Kurumlarda bulunan rehber öğretmenler çocukların gelişimlerini düzenli olarak takip etmekte ve oluşturulan gelişim raporları aileler ile paylaşılmaktadır. Kartepe kreşleri de 0 - 6 yaş aralığında öğrenci kabul ettiklerinden, tuvalet eğitimi de vermektedir. Bu kurumlarda öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak oluşturulmuş binalar sayesinde öğrencilerin her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır. Sizler de aradığınız okul öncesi eğitim kurumunu biran önce bulmak isterseniz listelerimizi inceleyebilir, güncel tuttuğumuz bilgiler ışığında yeni okulunuzu kolayca belirleyebilirsiniz.


Kartepe'deki anaokulların; fotoğraf galerilerine, adreslerine, iletişim bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, kulüp bilgilerine, eğitim modellerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak aradığınız kriterlere uygun kurumları hemen keşfedebilirsiniz. Okullarla kolayca iletişime geçip kayıt görüşmesi gerçekleştirmek adına randevu talep edebilirsiniz. Anaokulu profillerinde yer alan veli yorumları da okul seçiminizde sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Veli yorumlarını okuyarak kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilir, çocuğunuz için en doğru okulu kolayca seçebilirsiniz.


Kolej bünyesinde hizmet veren Kartepe özel anaokulları birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Sebebi ise bu kurumların anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim vermeleridir. Ayrıca bu kurumlarda öğrencilere sunulan fiziksel imkanların çeşitliliği butik anaokullarına nazaran daha fazladır. Kartepe anaokulu fiyatları ise her ailenin tercih edebileceği aralıklarda yer almaktadır. Bütçenize uygun kurumları belirlemek ve erken kayıt dönemlerinden yararlanmak isterseniz okul profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum