fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu

Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu, eğitim programını dünyada kabul gören eğitim yaklaşımlarından derleyerek oluşturmaktadır. Kurum, küçük yaştaki öğrencilerin pedagojik gelişimlerini takip etmekte ve kayıt altına almaktadır. Kurumun her sınıfında bir sınıf öğretmeni ve bir İngilizce öğretmeni olmak üzere iki öğretmen ders vermektedir. Okul, bu uygulama sayesinde etkinlik ve oyun temelli özgün bir eğitim sistemi uygulama şansı bulmaktadır. Kurum, bu doğrultuda sınıf mevcutlarını da sınırlı sayıda tutmaktadır. Böylece öğretmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenme şansı artmaktadır.
Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu, gerçekleştirdiği aktivitelerle ön plana çıkmaktadır. Okulda basketbol, futbol, voleybol, buz pateni, okçuluk, jimnastik, tenis, masa tenisi ve badminton aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin sportif faaliyetlerle erken yaşta tanışması sağlanmaktadır. Kurumda düzenlenen akıl ve zeka oyunları, satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmekte ve zihinsel olarak aktif tutulmaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra görsel sanatlar, sinema, drama, gezi kulübü, tiyatro, dans ve halk oyunları faaliyetleri yürütülmektedir. Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu, bu sayede öğrencilerinin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini amaçlamaktadır. Bu sayede öğrenciler yetenekli olduğu alanları keşfederek bu yönde ilerleme fırsatı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şahin Sınav Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

İstasyon Mah. Buğra Sok. No:1, Kartepe / Kocaeli
0 262 502 23** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum