fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Körfez Anaokulları

Körfez Anaokulları ve kreşlerinin; fiyatlarına, fiziksel olanaklarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve daha birçok bilgisine tek bir sayfadan kolayca ulaşın.
7 okul bulundu.
Özel Körfez Rengin Anaokulu Özel Okul
Körfez / Mimar sinan Mah.
Özel Körfez Rengin Anaokulu

Özel Körfez Rengin Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Kocaeli Safir Koleji Anaokulu Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Safir Koleji Anaokulu

Özel Kocaeli Safir Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu Özel Okul
Körfez / İlimtepe Mah.
Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu

Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Körfezim Eğitim Kurumları Anaokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Körfezim Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:05
Özel Nagihan Uludoğan Anaokulu Özel Okul
Körfez / Atalar Mah.
Özel Nagihan Uludoğan Anaokulu

Özel Nagihan Uludoğan Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İlgi Akademi Anaokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel İlgi Akademi Anaokulu

Özel İlgi Akademi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Duru Çocuk Anaokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Duru Çocuk Anaokulu

Özel Duru Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30

Körfez Anaokulları

Körfez anaokulları, tecrübeli ve alanında uzman öğretmen kadrolarıyla uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte bununla birlikte Kocaeli'nde okul sayısı hızla artan bölgelerden biridir. Ailelerin aradıkları niteliklere sahip okul bulmalarının her geçen gün kolaylaşmasının başlıca sebebi anaokulu sayısının her geçen gün artmasıdır. Kocaeli Körfez kreşleri ve gündüz bakımevleri de henüz anaokuluna gidecek yaşa gelmemiş öğrencilere hizmet vermektedir. Körfez'deki anaokullarının detaylı tüm bilgilerine zaman kaybetmeden ulaşmak isterseniz listelerimizi hemen incelemeye başlayabilirsiniz.


Okul öncesi dönemde alınacak olan eğitimin niteliği öğrencinin eğitim hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle aileler okul arayışına girdiklerinde uzunca bir süre okul gezmek zorunda kalmakta ve zaman kaybetmektedirler. Kocaeli Körfez anaokullarının tamamına tek bir liste üzerinden ulaşarak çocuğunuz için en iyi anaokulunu rahatça bulmak istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey filtrelemeleri kullanarak size uygun olan anaokullarıyla iletişime geçmek. Körfez kreş sayısı her geçen gün artmakta ve bu durum aileleri memnun etmektedir. Anaokullarıyla irtibata geçmeden önce; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine göz atabilirsiniz. Evinize yakın bir okul tercih ederek çocuğunuz yolda zaman kaybetmesinin önüne geçmek isterseniz de kurumların haritadaki konumlarını inceleyebilirsiniz.


İlçede bulunan devlet anaokulları kontenjanları dahilinde bulundukları mahalle de oturan öğrencileri kabul etmektedir. Körfez özel anaokulları ise herhangi bir ayrım yapmaksızın tüm öğrencilere hizmet sağlamaktadır. Bölgedeki kolejlerde anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim verdiklerinden birçok aile tarafından tercih edilmektedir. Bütün bu eğitim kurumlarını yakından tanımanın başka bir yolu da veli yorumlarıdır. Körfez'deki anaokullarına daha önce çocuklarını göndermiş ailelerin yapmış olduğu bu yorumlar, kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgiler vermektedir. Hemen bu yorumları okuyarak çocuklarınız için en uygun kurumu bulabilirsiniz.


Eğitim ücretleri genellikle verilen eğitimin niteliğine bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanında kolejlerin fiziksel imkan çeşitliliği bağımsız anaokullara göre fazla olduğundan fiyatları da yüksek olmaktadır. Körfez anaokulu fiyatları okul sayısı fazla olduğundan geniş bir aralıkta yer almaktadır. Körfez kreş fiyatlar ise anaokulu ücretlerinden düşük olmaktadır. Sizler de bütçenize uygun anaokulu ve kreşleri keşfetmek isterseniz listelerimize göz atabilirsiniz.


Körfez anaokulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerilerinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum