fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu

Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu 3,5 ile 6 yaş arası öğrencilerin kişisel ve beceri gelişimini destekleyen bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Okul içerisinde gerçekleştirilen zekâ oyunları ve etkinlikler ile öğrencilerin doğru bir eğitim görmesini desteklemektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirebileceği bir kurum olan Yeşil Vadi, onların sosyal alanlarda da gelişimini sağlamaktadır. Okulun yemekhanesinde sunulan 3 öğün yemekle birlikte sıcak ortamı öğrencilerin okula bağlılığını artırırken fiziksel gelişimine de fayda sağlamaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli öğretmenleriyle temel eğitimi en etkili biçimde aktarmayı amaçlamaktadır. Temel eğitimin doğru bir biçimde iletilmesiyle sonraki eğitim hayatlarında başarılı, özgüvenli ve mutlu olarak devam etmelerini sağlamaktadır. Öğrencilerin eğitim alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak adına gerekli olan tüm fiziksel ve sosyal donanıma sahiptir. Öğrencilerinin bilişsel, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda gelişimini çok yönlü olarak ele alan özel anaokulu Kocaeli'de bulunmaktadır.
Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu öğrencilerin sağlığı, konforu ve güvenliği için gerekli koşulların sağlandığı bir özel anaokuludur. Özel anaokulunun bahçesinde ve bine çevresinde güvenlik tedbirleri alınarak rahat bir eğitim ortamı oluşturmaktadır. Öğrencilerinin gün içinde gözlemlerini yapan psikolojik danışman, öğrenci gelişimlerini ve durumunu aileler ile sık sık görüşerek onlara aktarmaktadır. Aynı zamanda velilere, öğrencileri için doğru yaklaşımlarda bulunmaları adına bilgi paylaşımları gerçekleştirmektedir. Okul binası içerisine ve açık alanların hijyenine maksimum düzeyde önem verilmektedir. Öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemek adına her gün düzenli olarak jimnastik etkinlikleri yaptırılmaktadır. Okul öncesinde öğrencilerin dil gelişimini desteklemek adına yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersleri verilmektedir. Okulda sunulan derslerin hepsinde ezberden uzak durarak eğitimi yaşamın merkezine dayatmaktadır. Hayatın içinden örneklerle ve oyunlarla sunulan eğitim, yaşam boyu öğrenme felsefesini beraberinde getirmektedir. İlkokula hazırlık dersleri sunularak öğrencilerin bir sonraki eğitim dönemine donanımlı olarak hazırlanması sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeşil Vadi Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

İlimtepe Mah. Atak Sok. No:15, Körfez / Kocaeli
0 532 674 07** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum