fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Lütfen Bekleyin

Okyanus Koleji Bursluluk Sınavı 2022

Görüntülenme Sayısı: 15431

Eğitim alanında öncü çalışmalarla bireysel eğitim anlayışını önemseyen Okyanus Koleji, “Okyanusta balık tutmasını öğrenen çocuklar” yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okyanus Koleji bursluluk sınavlarını genelde yılın ilk çeyreğinde gerçekleştirmektedir. Okyanus Koleji 2022 bursluluk sınavlarına dair henüz bir duyuru yapmadı. Duyurular yapıldığında bilgi sahibi olmak istiyorsanız formu hemen doldurabilirsiniz.

Okyanus Koleji Bursluluk Sınavı 2022

Okyanus Koleji Bursluluk Sınavları Detayları 2022

  • Okyanus Koleji her yıl, genellikle yılın ilk çeyreğinde “Okyanus Bursluluk Sınavları” düzenlemekte ve bu sınavlarla öğrencilere burs fırsatı vermektedir.
  • “Üstün zekalı ve Yetenekliler Bursluluk Sınavı” düzenleyen Okyanus Koleji, okul tarafından belirlenen puanları alan öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır.
  • Okyanus Koleji ilkokul kademesinde eğitim gören öğrencilerine çeşitli testler uygulayarak yönlendirmekte ve bu yönlendirmeler ışığında öğrencilerini çeşitli yüzdelerde burslandırmaktadır.

Okyanus Koleji'nin şubelerine ulaşmak için ziyaret edebilirsiniz.

Okyanus Koleji İle İletişime Geç!

Bu form bursluluk başvurusu değildir. Okul size en kısa süre içerisinde dönüş sağlayıp başvuru hakkında bilgi verecektir.
Lütfen Bekleyin...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum