fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel TED Adana Koleji İlkokulu

Özel TED Adana Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel TED Adana Koleji İlkokulu Hakkında

Özel TED Adana Koleji İlkokulu, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir. Kurum, öğrencilerin cevherini açığa çıkarmak ve onları dünya standartlarına uygun şekilde geliştirmeyi hedeflemektedir. Okul, sahip olduğu fiziksel imkanların çeşitliliği ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla bu hedefini gerçekleştirmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar ve okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları sayesinde dersler uygulamalı olarak işlenmektedir. Bu sayede öğrencilerin ezbere dayalı değil yaparak ve yaşayarak öğrenmeleri sağlanmaktadır. Kurumun kapalı spor salonu, bahçesi ve spor alanı ise öğrencilerin fiziksel aktivitelerine ev sahipliği etmektedir. Özel TED Adana Koleji İlkokulu'nda bulunan yemekhane ve kantin sayesindeyse öğrenciler sağlıklı ve hijyenik öğünlere ulaşabilmektedir. Okulun reviri de öğrencilerin yaşayabilecekleri sağlık problemlerine karşı önlemler almakta ve gerektiğinde müdahale etmektedir.
Okul, gerçekleştirdiği sosyal aktivitelerle bölgede ön plana çıkmakta ve dikkat çekmektedir. Kurumda gerçekleştirilen basketbol, voleybol, tensi ve jimnastik aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimlerine destek verilmektedir. Erken yaşta sporla tanışan öğrencilerin sportif faaliyetlerden aldığı fayda en üst seviyeye çıkmaktadır. Okulun tiyatro, müzik ve gezi kulübü aktiviteleri de öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Bu kulüplerde gerçekleştirilen faaliyetlerle öğrencilerin entelektüel birikim sahibi olması sağlanmaktadır. Özel TED Adana Koleji İlkokulu'nun yabancı dil kulübü bünyesinde öğrencilerin aldığı İngilizce dil eğitimi çeşitlendirilmektedir. Öğrenciler bu kulüp sayesinde İngilizceyi eğlenerek, yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı yakalamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED Adana Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir Mah. Adana-Mersin Oto Yolu Bati Baglantisi Bul. Ted Adana Koleji Sitesi No:32, Seyhan / Adana
0 322 444 78** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum