fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

TED Koleji

TED Koleji fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine göz atın. Size en yakın kampüsünü kolayca keşfedin!

TED Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

TED Koleji Anaokullar

TED Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

TED Koleji İlkokullar

TED Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

TED Koleji Ortaokullar

TED Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

TED Koleji Liseler

TED Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

TED Koleji Hakkında

  • TED Koleji'nde Eğitim
  • TED Koleji Tanıtım Filmi
  • TED Koleji Fiyatları

TED Koleji, 1931 yılında anaokulu olarak hizmet vermeye başlamış, aynı yıl içerisinde ilkokul, 1933 ve 1936 yıllarında ortaokul ve lise eğitim seviyelerini açmıştır. Öncelikle "Türk Maarif Cemiyeti Yenişehir Lisesi" adıyla kurulan okul, daha sonra şimdiki adı olan "Türk Eğitim Derneği Ankara Koleji" olarak eğitim vermeye devam etmektedir. Eğitimdeki tecrübesini her sene mezun olan öğrencilerinin yüksek başarılarıyla defalarca kez kanıtlamıştır. TED Koleji, verdiği eğitimde öncelikle öğrenciyi merkeze koymakta ve geleceğe aydın bir nesil yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Atatürk’ün izinde ilerleyen, çağdaş, umutlu ve mutlu bireyleri geleceğe taşımaktadır. 1931 yılından bu yana mezun ettiği öğrenciler 15000’i aşmıştır.


TED Koleji, Türkiye’nin dört bir yanında eğitim vermektedir. Öğrencilerinin nitelikli eğitim ve konforu amacıyla büyük kampüslerde yer almaktadır. Bu kampüslerde öğrencilerin yalnızca akademik anlamda değil, sanat ve spor alanlarında da gelişmeleri amacıyla birçok imkan sağlanmaktadır. Bu imkanlar dahilinde öğrenciler ders dışı etkinlikleriyle ilgili ve yetenekli olduğu alanları keşfetmekte ve kendini geliştirmektedir. TED Koleji, tüm bu imkanlar dahilinde uzun yıllardır nitelikli eğitimde lider olan okullardan biridir.


TED KOLEJİ ANAOKULLARI

TED Koleji, eğitime atılan ilk adım olan anaokulunun amacının, çocukların duygusal, fiziksel, zihinsel sosyal açıdan gelişimlerine katkı sağlamak olduğunu bilmektedir. Bunun yanında kendini ifade edebilen, öz denetim mekanizması gelişmiş, öğrenme arzusu ve araştırmayı seven bireyler olarak yetişmeleri için uygun ortamı yaratmaktadır. TED Koleji öğrencilerinin Türkçeyi etkin ve doğru bir şekilde kullanabilmeleri için alanında uzmanlaşmış öğretmenler ile Türkçe dersleri vermektedir. Eğitim dönemi boyunca aileler ile birlikte hareket edilmektedir. Çocukların gelişimindeki en önemli faktör olan aile, çocukların gelişim sürecinde sürekli bilgilendirilmekte ve çocuğun okuldaki gelişim süreciyle ilgili gözlemler aktarılmaktadır.


TED Koleji, aile yanından yeni ayrılan çocuklara sıcak bir eğitim ortamı sunmaktadır. Kahvaltıdan sonra yaptıkları çemberle eğitici şarkılar söylemekte ve danslar edilmektedir. Bahçe zamanı, fen ve matematik zamanı, phonics çalışmaları, okuma-yazma hazırlık çalışmaları gibi birçok etkinlik düzenlenerek çocukların eğlenerek öğrenmesi sağlanmaktadır. Küçük yaştan itibaren verilen yabancı dil eğitiminin önemini vurgulayan TED Koleji, yabancı öğretmenler eşliğinde çocukların duyarak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktadır. Ailelerin çocuklarını rahatlıkla emanet edebildiği TED Koleji anaokulu fiyatları yemek dahil 21.900 TL - 97.200 TL aralığında olup, yaş gruplarına göre değişmektedir.


TED KOLEJİ İLKOKULLARI

TED Koleji ilkokullarında öğrenciler hızla değişen çağa ve yaşama entegre olabilmeleri için ihtiyaç duyulan akademik programlar eşliğinde eğitim verilmektedir. Bilgiyi özümseyen ve hayatın içinde kullanabilen bireyler yetiştiren TED Koleji bu özellikleri öğrencilerine kazandırırken bireysel farklılıkları göz önüne almaktadır. Okulda verilen psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sayesinde çocuklara kendilerini tanıyıp yeteneklerini keşfetme fırsatı verilmiş olur. TED Kolejlerinde bulunan kulüpler öğrencilerin isteği doğrultusunda oluşturulmaktadır. Bu kulüpler; gitar, piyano, seramik, dekoratif sanatlar, yüzme, basketbol, voleybol, satranç, halk oyunları şeklindedir. Bu kulüplerden en az birinde aktif olması teşvik edilen öğrenciler yetenek ve ilgi alanlarını keşfetmektedir. Okula alışma evresinde öğrencilere eğitimi sevdiren ve hayatları boyunca öğrenmeyi hedefleyen bireyler yaratan TED Koleji ilkokulları 31.800 TL - 72.846 TL ücret talep etmektedir.


TED KOLEJİ ORTAOKULLARI

TED Koleji ortaokullarında eğitim-öğretim gören öğrenciler, kendilerini her alanda geliştirerek, dünya vatandaşı, entelektüel birikime sahip öğrenciler olarak yetişmektedir. Öğrencilerin gelişimlerine imkan sağlayarak, onların yeteneklerini ortaya çıkaran TED Koleji, öğrencilerine birçok imkan sunmaktadır. Okul, öğrencilerin teknolojiyi hayatlarının her alanında kullanabilmelerine olanak sağlayarak bunun için uygun ortamı oluşturur. TED Koleji bünyesinde yer alan Toplum Hizmetleri komitesi öğrencilerin topluma yararı olan özverili ve yaşadığı topluma karşı duyarlı birer yurttaş olabilmeleri için uygun çalışmalar düzenlenmektedir. Bu doğrultuda yapılan etkinlikler, öğrencilerin yaşadıkları toplumu ve çevreyi farklı açılardan tanımalarına fırsat sağlamanın yanında sosyal sorumluluk bilinci oluşmuş duyarlı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Liseye hazırlık sürecinde öğrencilerini daima destekleyen ve gözle görülür başarılar yakalayan TED Koleji, ortaokul seviyesi için 33.900 TL - 75.168 TL aralığında ücret talep etmektedir.


TED KOLEJİ LİSELERİ

TED Koleji çatısı altında bulunan liseler eğitim ve öğretimin yanında öğrencilerin ulusal ve uluslararası etkinlikler ile sosyal, sportif ve kültürel anlamda kendilerini geliştirme fırsatı sunar. TED Koleji liselerinde her ders için özel uygulama alanları oluşturulup öğrenilen yeni bilgi pratikte uygulanır. Bu sayede öğrenciler deneyimleyerek, yaparak öğrendiklerini pekiştirir. TED Koleji binalarında yer alan, kütüphane, müzik ve görsel sanatlar sınıfları, spor ve oyun alanları öğrencilerin yoğun ders çalışma temposundan sıyrılmalarını sağlamaktadır. Bilgisayar laboratuvarları ise ileri seviye akademik çalışmaları desteklemek ve öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik kullanılmaktadır.


Üniversite hazırlık döneminde öğrencilerine akademik olarak etüt ve özel derslerle yardımcı olan TED Koleji, psikolojik danışmanları ile de bu süreci takip etmektedir. Uzun yıllardan bu yana öğrencilerini en iyi üniversitelere yerleştiren TED Koleji Liseleri, aileler ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okullardan biridir. TED Koleji lise fiyatları ise 36.300 TL - 79.272 TL aralığında şubelere göre değişim göstermektedir.

TED Koleji fiyatları aşağıda KDV dahil olarak belirtilmiştir.

Eğitim ŞekliEğitim SeviyesiEğitim Fiyatı
AnaokuluKüçük Grup33.700 TL
AnaokuluOrta Grup35.400 TL
AnaokuluHazırlık35.400 TL
İlkokul1-2-3-4. Sınıflar43.400 TL
Ortaokul5-6-7-8. Sınıflar44.700 TL
LiseHazırlık-9-10-11-12. Sınıflar47.000 TL

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum