fb

TED Koleji

TED Koleji fiyatlarını, bursluluk sınavlarını, kampüs bilgilerini, fotoğraflarını ve adresleriyle ilgili tüm detayları hemen inceleyin.

TED Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

TED Koleji Anaokullar

TED Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

TED Koleji İlkokullar

TED Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

TED Koleji Ortaokullar

TED Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

TED Koleji Liseler

TED Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

TED Koleji Hakkında

  • TED Koleji'nde Eğitim
  • TED Koleji Tanıtım Filmi
  • TED Koleji Fiyatları

TED KOLEJİ ANAOKULLARI

TED Koleji eğitime atılan ilk adım olan anaokulu eğitim programının temel amacı, çocukların duygusal, fiziksel, zihinsel sosyal açıdan gelişimlerine katkı sağlamak, özgür düşünebilme becerisi kazandırmaktır. Bunun yanında kendini ifade edebilen, öz denetim mekanizması gelişmiş, öğrenme arzusu ve araştırmayı seven, bireyler olarak yetişmeleri için uygun ortamı yaratmaktadır. TED Koleji öğrencilerinin Türkçeyi etkin ve doğru bir şekilde kullanabilmeleri için alanında uzmanlaşmış öğretmenler ile Türkçe dersleri vermektedir. Eğitim dönemi boyunca aileler ile birlikte hareket edilmekte çocukların gelişim sürecinde aileler sürekli bilgilendirilmektedir.


TED KOLEJİ İLKOKULLARI

TED Koleji ilkokullarında öğrenciler hızla değişen cağa ve yaşama entegre olabilmek için ihtiyaç duyulan akademik programlar eşliğinde çalışmalar yürütülmektedir. Bilgiyi üretebilen, ürettiği bu bilgiyi hayatın içinde kullanabilen, eleştirel bakış açısına sahip, sanatsal yönü gelişmiş, içinde insan sevgisi olan bireyler yetiştirme gayreti içinde olan TED Koleji bu özellikleri öğrencilerine kazandırırken bireysel farklılıkları göz önüne almaktadır. Okulda verilen psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sayesinde çocuklara kendilerini tanıyıp yeteneklerini keşfetme fırsatı verilmiş olur. TED Kolejlerinde bulunan kulüpler öğrencilerin isteği doğrultusunda oluşturulmaktadır. Bu kulüpler; gitar, piyano, seramik, dekoratif sanatlar, yüzme, basketbol, voleybol, satranç, halk oyunları şeklindedir.


TED KOLEJİ ORTAOKULLARI

TED Koleji ortaokullarında eğitim-öğretim gören öğrenciler, kendilerini her alanda geliştirerek, dünya vatandaşı, entelektüel birikime sahip aynı zamanda kültür, sanat ve spor etkinliklerinde faaliyet göstermelerine imkan sağlayarak, onların yeteneklerini ortaya çıkarırlar. Okul öğrencilerin teknolojiyi hayatlarının her alanında kullanabilmelerine olanak sağlayarak bunun için uygun ortamı oluşturur. TED Koleji bünyesinde yer alan Toplum Hizmetleri komitesi öğrencilerin topluma yararı olan özverili ve yaşadığı topluma karşı duyarlı birer yurttaş olabilmeleri için anasınıfından başlayarak tüm eğitim seviyelerinde bu amaca uygun çalışmalar düzenlenmektedir. Bu doğrultuda yapılan çalışmalar, öğrencilerin yaşadıkları toplumu ve çevreyi farklı açılardan tanımalarına fırsat sağlamanın yanında sosyal sorumluluk bilinci oluşmuş duyarlı bireyler olması hedeflenmektedir.


TED KOLEJİ LİSELERİ

TED Koleji çatısı altında bulunan liseler eğitim ve öğretimin yanında öğrencilerin kendilerini özgürce ifade edebilecekleri ulusal ve uluslararası etkinlikler ile kendilerini sosyal, sportif ve kültürel anlamda geliştirme fırsatı yakalar. TED Koleji liselerinde her ders için özel uygulama alanları oluşturulup öğrenilen yeni bilgi pratikte uygulanır. Bu sayede öğrenciler deneyimleyerek, yaparak öğrendiklerini pekiştirir. Bunun yanında TED Koleji binalarında yer alan, kütüphane, müzik ve görsel sanatlar sınıfları, spor ve oyun alanları, bilgisayar laboratuvarları ileri seviye akademik çalışmaları desteklemek ve öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik kullanılmaktadır.


TED Koleji fiyatları aşağıda KDV dahil olarak belirtilmiştir.

Eğitim ŞekliEğitim SeviyesiEğitim Fiyatı
AnaokuluKüçük Grup33.700 TL
AnaokuluOrta Grup35.400 TL
AnaokuluHazırlık35.400 TL
İlkokul1-2-3-4. Sınıflar43.400 TL
Ortaokul5-6-7-8. Sınıflar44.700 TL
LiseHazırlık-9-10-11-12. Sınıflar47.000 TL

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum