fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu

Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu Antalya'da sınırlı sınıf mevcutlarıyla eğitim vermektedir. Eğitimciler her bir öğrenciyle birebir ilgilenmeyi hedeflediklerinden sınıfların kalabalık olmasını engellemektedir. Böylece öğrencilerin potansiyellerinin kalabalık sınıflarda kaybolmasının önüne geçilmektedir. Bu durum öğretmenlere öğrencilerini tanıma ve sağlıklı iletişim kurma fırsatı doğurmaktadır.
Kurum öğrencilerini donanımlı hale getirmek adına birçok aktivite gerçekleştirmektedir. Öğrencilere yönelik düzenlenen akıl ve zeka oyunları küçük yaştaki öğrenciler için oldukça faydalı olmaktadır. Bu aktivite öğrencilerin zihinsel gelişimlerine fayda sağlarken aynı zamanda bakış açılarını geliştirmektedir. Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu'nda verilen robotik ve kodlama aktivitesi de beğeni toplamaktadır. Erken yaşta kodlama ile tanışan öğrenciler teknolojik gelişmelere hakim olmaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra el sanatları ve görsel sanatlar gibi faaliyetler de düzenlenmektedir. Böylece öğrencilerin yaratıcılıkları ve hayal güçleri desteklenmektedir. Kurumda bu aktivitelere ek olarak öğrencilerin evrensel değerleri özümsemesini amaçlayan değerler eğitimi verilmektedir. Bu eğitim ile öğrenciler yardımlaşma ve empati gibi değerleri öğrenmektedir.
Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu'nda yoğun şekilde yabancı dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilere branşında uzman öğretmenler tarafından uygulamalı olarak İngilizce ve Almanca öğretilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Fığla Mah. 335 Sok. No: 1 Alanya/antalya
0 552 427 33** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum