fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Hasbahçe Koleji

Hasbahçe Koleji'nin eğitim anlayışına, fotoğraflarına, kademelerine ve daha pek çok bilgiye zaman kaybetmeden ulaşın!

Hasbahçe Koleji'nde Eğitim

Hasbahçe Koleji, Antalya ilinin Alanya ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden ortaokul kademesine kadar sürdürmektedir. Her bir kademede öğrencilerin gelişimlerini gözetecek, öğrencileri hem akademik hem de bireysel olarak başarılı insanlar haline getirecek eğitim çalışmaları yürütülmektedir.


Hasbahçe Okulları kampüsünün bulunduğu Alanya ilçesinde çeşitli meslek grupları ile yaptığı anlaşma protokolleri ile bu grupların mensubu olan aileler indirim imkanı sağlamaktadır. Alanya Otelciler Pansiyoncular Lokantacılar Odası, Alanya Şoförler Odası, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, Alanya Pazarcılar Odası, Alanya Anadolu Hastanesi kurumun protokol anlaşması imzaladığı oluşumlardan bazılarıdır.


Hasbahçe Koleji anaokulu seviyesinden itibaren verdiği eğitimi çok yönlü bir yaklaşımla ele almaktadır. Bu yaklaşım doğrultusunda öğrencilere eğitim verecek akademik kadronun alanında uzman ve nitelikli bir eğitim kadrosu olmasına dikkat edilmektedir. Bu nedenle kurumda eğitim veren her bir öğretmenin alanında gereken eğitimleri tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip, öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen kişiler içerisinden seçilmesine dikkat etmektedir.


Hasbahçe Koleji geniş bir kampüs içerisinde öğrencilerine eğitim vermektedir. 50 metrekarelik dersliklerde öğrencilere geniş ve ferah bir ders alanı sunulmaktadır. 2400 metrekarelik açık alanlarda öğrenciler sportif faaliyetlerini gerçekleştirirken doğaya yakın bir atmosferde vakit geçirme imkanı bulmaktadır. Kampüsün kapalı alanlarında öğrencilerin kültürel ve sosyal gelişimlerini destekleyecek kütüphane, laboratuvar gibi alanlar bulunmaktadır.


Hasbahçe Okulları uluslararası standartları önemseyen bir kurumdur. Bu standartlar doğrultusunda uluslararası bir eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle kurumda uluslararası öğrenciler de eğitim görebilmektedir. Dil eğitimine de büyük önem gösteren kurum, okul öncesi kademeden itibaren nitelikli bir İngilizce dil eğitimi vermektedir. Birinci yabancı dilin günümüz şartlarında yeterli olmadığının farkında olan kurum, ikinci yabancı dil eğitimini de okul öncesi kademeden itibaren öğrencilerine kazandırmayı amaçlamaktadır. İkinci yabancı dil için Almanca ve Rusça gibi seçenekler öğrencilere sunulmaktadır.


Hasbahçe Koleji ortaokul kademesinde öğrencilerini merkezi sınavlara donanımlı bir biçimde hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum içerisinde müfredat dahilindeki dersler tam verimlilikle işlenmektedir. Müfredat dersleri dışında da öğrencilerin eksiklerinin kalmaması adına çeşitli çalışmalar yürütülmektedir.

Hasbahçe Koleji İndirimleri
Hasbahçe Koleji Yorumları
Devamını Gör
Hasbahçe Koleji'nde Eğitim
Hasbahçe Koleji Galeriler

Hasbahçe Koleji Kampüsleri

Hasbahçe Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Alanya Hasbahçe Koleji Kampüsü
Antalya / Alanya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Alanya Hasbahçe Koleji İlkokulu Antalya'da sınırlı sınıf mevcutlarıyla eğitim vermektedir. Eğitimciler her bir öğre...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Hasbahçe Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum