fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Yediiklim İlkokulu

Özel Antalya Yediiklim İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:15/16:20

Özel Antalya Yediiklim İlkokulu Hakkında

Özel Antalya Yediiklim İlkokulu, özgüveni yüksek ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerini geniş yelpazede ve teknolojik fiziksel imkanlara sahip eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Okulda bulunan kapalı spor salonu ve spor alanı, öğrencilerin sportif faaliyetlerine ev sahipliği etmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta sporla tanışması ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmeleri sağlanmaktadır. Okulun bilgisayar ve fen laboratuvarları ve sınıflarındaki akıllı tahtalar ise dersleri ilgi çekici ve uygulamalı hale getirmektedir. Böylece eğitim uygulamalı hale gelmekte ve öğrencilerin aldığı fayda artmaktadır. Özel Antalya Yediiklim İlkokulu'nun sanat atölyesi öğrencilerin özellikle beğeni odağı olmaktadır. Öğrenciler bu alanda ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfederken aynı zamanda sanatsal yönlerini açığa çıkarma fırsatı bulmaktadır. Okulun müzik odasındaysa öğrencilerin ilgi duydukları enstrümanlarla vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede öğrencilerin erken yaşta müzikle iç içe olması ve ritim duygusu kazanmaları sağlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin erken yaşta kaliteli yabancı dil eğitimi almasına özen göstermektedir. Özel Antalya Yediiklim İlkokulu, bu amaçla öğrencilerine kapsamlı İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Okulda bulunan yabancı dil kulübü de bu eğitime destek vermek adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler ezber yöntemiyle değil yaparak, yaşayarak ve keşfederek öğrenme fırsatı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Yediiklim İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. Aspendos Bulv. No:186, Muratpaşa/antalya
0 242 322 93** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum