fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Yediiklim Koleji

Antalya Yediiklim Koleji'nin detaylı bilgilerine ulaşın! Kolejin eğitim yaklaşımı, fiyat bilgisi ve daha fazlasını inceleyin!

Antalya Yediiklim Koleji'nde Eğitim

Antalya Yediiklim Koleji, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden lise kademesine kadar; lise kademesinin ise anadolu lisesi türünde vermektedir. “Her çocuk dünyayı değiştirebilir.” düşüncesiyle çocukların akademik, sosyal ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek çalışmalar kurum içerisinde yürütülmektedir.


Yediiklim Okulları, yayıncılık geçmişine sahip olan bir kurumdur. Eğitim hayatına yayıncılık sektörüyle başlayan kurum, 2015 senesinden itibaren Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde kolej ve özel kurs merkezi olarak eğitim hayatını sürdürmektedir.


Antalya Yediiklim Koleji her kademede öğrencilerine nitelikli bir eğitim sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda kurumda alanında uzman, gerekli eğitimlerini tamamlamış, deneyimli ve öğrencileriyle güçlü iletişim kurabilen bir akademik kadro yer almaktadır. Bu akademik kadro içerisinde müfredat dahilindeki temel derslerin yanında müzik, satranç, resim gibi branş derslerinde de eğitim veren eğitmenler bulunmaktadır.


Antalya Yediiklim Okulları fiziksel olarak öğrencilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Geniş bir kampüse sahip olan kurumun açık ve kapalı alanları bulunmaktadır. Açık alanlarda çeşitli spor ve oyun alanları bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise öğrencilerin fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri spor alanları, müzikle ilgilenebilecekleri müzik odaları, geniş bir kütüphane, öğrencilerin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayacak bir yemekhane öğrencilere sağlanan diğer imkanlardandır.


Antalya Yediiklim Eğitim Kurumları okul öncesi kademeden itibaren bilingual dil eğitimini benimsemiş durumdadır. Bu eğitim doğrultusunda öğrencilere çift dil eğitimi verilmektedir. Çocuklara yabancı eğitmenler eşliğinde yeni bir yabancı dil öğretilmektedir. Bunun dışında okul öncesi kademede sosyal etkinlikler, aktiviteler ve gezilerle öğrencilerin gelişimleri desteklenmektedir. İlkokul kademesinde ise öğrencilerin hem akademik eğitime alışmalarını destekleyecek çalışmalar sürdürülmekte, hem de öğrencilerin çok yönlü gelişimleri desteklenmektedir. Akıllı tahta donanımı sayesinde işlenen interaktif dersler ile öğrencilere nitelikli bir eğitim vermek amaçlanmaktadır.


Antalya Yediiklim Koleji ortaokul ve lise kademelerinde ise öğrencilere yoğun bir akademik eğitim verilmektedir. Ortaokul kademesinde başlayan akademik odaklı eğitime lise kademesinde kariyer odaklı yetenek gelişimi eğitimi de eklenmektedir. Böylelikle öğrenciler liseye geçiş ve üniversiteye giriş sınavlarına tam verimlilikle hazırlanma imkanı bulmaktadırlar.


Antalya Yediiklim Koleji bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis ile öğrencilerin okula uyum, gelişim süreçlerinde ve sınava hazırlık çalışmalarında öğrencilere destek olunmaktadır.

Antalya Yediiklim Koleji Tanıtım Filmi
Antalya Yediiklim Koleji İndirimleri
Antalya Yediiklim Koleji Yorumları
Devamını Gör
Antalya Yediiklim Koleji'nde Eğitim
Antalya Yediiklim Koleji Tanıtım Filmi
Antalya Yediiklim Koleji Galeriler

Antalya Yediiklim Koleji Kampüsleri

Antalya Yediiklim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Antalya Yediiklim Okulları Muratpaşa Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi, öğrencilerinin çok yönlü, ülke ve dünya sorunlarına duyarlı, en az iki yabancı di...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Antalya Yediiklim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum