fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fark Koleji İlkokulu

Özel Fark Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Fark Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Fark Koleji İlkokulu, fark yaratacak bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, eğitim alanındaki uzun yılların getirdiği tecrübeyle eğitim vermektedir. İlkokul, öğrencilerin öğretmen otoritesiyle ve düzenli derslerle tanıştıkları bir dönem olmaktadır. Bu sebeple küçük yaştaki öğrenciler bu dönemde uyum problemleri yaşayabilmektedir. Kurumun psikolojik danışmanı bu sürecin en sağlıklı şekilde yürütülmesine destek olmaktadır. Psikolojik danışman öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve ilerlemelerini kaydetmektedir. Aileyle de iş birliği yaparak öğrencilerin pedagojik gelişimlerine destek olmaktadır.
Özel Fark Koleji İlkokulu, öğrencilerine yetkin bir eğitim ortamı sunmaktadır. Okulda bulunan bahçe, spor alanı ve oyun alanı sayesinde öğrenciler birçok aktivite gerçekleştirmekte ve fiziksel olarak aktif kalmaktadır. Okulda gerçekleştirilen basketbol, masa tenisi ve beden eğitimi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin maksimum seviyeye çıkması sağlanmaktadır. Okulun yemekhanesi sayesinde öğrencilerin sağlıklı, düzenli ve hijyenik beslenmesi sağlanmaktadır. Kurumda düzenlenen ekoloji ve gök bilimi aktiviteleriyle de öğrencilerin yaşadıkları dünya ve uzay hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Özel Fark Koleji İlkokulu, öğrencilerin merak duygusunu besleyerek akademik hayatlarının sağlam temeller üzerine oturmasını amaçlamaktadır. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra müzik kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin piyano gibi enstrümanlarla vakit geçirmesi ve müzikle iç içe olmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fark Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Hatipler Mahallesi, 101. Sokak, No:4/z1 Manavgat / Antalya
0 242 746 26** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum