fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Manavgat Fark Koleji

Manavgat Fark Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kolej bünyesinde bulunan kademeleri ve eğitim yaklaşımlarını inceleyin!

Manavgat Fark Koleji'nde Eğitim

Manavgat Fark Koleji, Antalya ilinin Manavgat ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. Kurum her bir kademesinde öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü şekilde destekleyecek aktiviteler gerçekleştirmektedir.


Manavgat Fark Koleji geniş bir kampüste öğrencilerine eğitim vermektedir. Geniş kampüs alanının içerisinde öğrencilerine ihtiyaç duyabilecekleri fiziksel olanakların tamamını sunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere açık ve kapalı alanlarda çeşitli olanaklar sunulmaktadır. Geniş ve havadar sınıflar, açık ve kapalı spor alanları, oyun alanları, fen ve bilgisayar laboratuvarları, çok amaçlı konferans salonu kurumda öğrencilere sunulan imkanlardan bazılarıdır.


Manavgat Fark Koleji bünyesinde aktif olarak işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis her bir kademenin gelişimsel özelliklerini takip etmekte ve bu doğrultuda onlara destek sağlamaktadır. Ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerin hazırlandıkları lise ve üniversite sınavlarına en iyi biçimde hazırlanmalarını sağlamak adına sınav senesinin başında sınav sürecine dair paylaşımlar gerçekleştirilmektedir. Sınava hazırlık süreci boyunca öğrencilerin motivasyon kaybı yaşamaması adına çabalanmaktadır.


Manavgat Fark Koleji öğrencilerinin akademik olduğu kadar sosyal gelişimlerine de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilerin birbirleriyle çevreleriyle sosyal etkileşimler göstermesi adına çeşitli aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Kurum içerisinde özel günler, öğrencilerin mezuniyetleri çeşitli etkinliklerle kutlanmakta, öğrencilerin birbirleriyle eğlenerek etkileşim içerisinde olmaları sağlanmaktadır.


Manavgat Fark Koleji yaparak-yaşayarak öğrenme modelini desteklemektedir. Bu nedenle kurumda verilen eğitimleri pratiğe dökmek oldukça önemlidir. Özellikle okul öncesi kademede ve ilkokul kademesinde öğrencilerin öğrendikleri bilgileri geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Çocuklar semtlerinin pazarına, kültürel ve tarihi yerlere düzenlenen gezilere katılarak hayatın içinden olan bir eğitim alma imkanı bulmaktadır.


Manavgat Fark Koleji öğrencilerin nitelikli eğitime uygun fiyatlarla erişebilmesini desteklemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde çeşitli bursluluk sınavları gerçekleştirilmektedir. Yılın belli dönemlerinde gerçekleştirilen bursluluk sınavları ile kurum içi ve kurum dışı öğrencilerin kendi başarıları ölçütünde indirimli fiyatlarla eğitim görmesi amaçlanmaktadır. Manavgat Fark Koleji bursluluk sınavları kurumun uygun gördüğü tarihlerde kurum içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Manavgat Fark Koleji İndirimleri
Manavgat Fark Koleji Yorumları
Devamını Gör
Manavgat Fark Koleji'nde Eğitim
Manavgat Fark Koleji Galeriler

Manavgat Fark Koleji Kampüsleri

Manavgat Fark Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Manavgat Fark Koleji Kampüsü
Antalya / Manavgat
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Fark Koleji Anaokulu, Antalya'nın Manavgat bölgesinde eğitimde güçlü akademik kadrosuyla okul öncesi eğitim vermekt...
Manavgat Fark Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü
Antalya / Manavgat
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Fark Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerini geniş fiziksel imkanları ve teknolojik eğitim ortamıyla karşılamaktadır....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Manavgat Fark Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum