fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu

Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu yaratıcı ve teknoloji konusunda yetkin bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum bu amaca ulaşmak adına birçok çalışma yürütmektedir. Eğitmenler tarafından öğrencilere yönelik robotik ve kodlama aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde küçük yaştaki öğrenciler yaratıcılıklarını konuştururken teknolojiyle iç içe vakit geçirmektedir. Kurumda bulunan bilişim kulübü bünyesinde de bu bağlamda aktiviteler düzenlenmektedir. Ayrıca sınıflarda bulunan akıllı tahtalar da öğretmenlere eğitim sürecinde teknolojiyi kullanma fırsatı vermektedir.
Okul, öğrencilerini oldukça yetkin bir eğitim ortamı ile karşılamaktadır. Kurumda kapalı spor salonu, spor alanı ve bahçe bulunmaktadır. Öğrenciler hava durumuna bağlı olarak bu alanlardan herhangi birinde fiziksel aktiviteler gerçekleştirebilmektedir. Öğrenciler bu sayede fiziksel gelişimleri için önemli olan ilkokul dönemini sportif faaliyetlerle iç içe geçirmektedir. Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu'nda ayrıca mutfak atölyesi, sanat atölyesi ve müzik odası da bulunmaktadır. Küçük yaştaki öğrenciler bu alanlarda yaratıcılıklarını destekleyen aktiviteler gerçekleştirmektedir. Ek olarak kurumda organik beslenme hizmeti veren bir yemekhane bulunmaktadır. Öğrenciler bu sayede tamamen organik besinlerle hazırlanmış sağlıklı öğünler tüketmektedir. Organik beslenme hizmeti çocukların sağlığı açısından oldukça önemli olduğundan velilerin özellikle dikkatini çekmektedir.
Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu İngilizce dil eğitimi bakımından da oldukça beğenilen bir okul olmaktadır. Branşında uzman öğretmenler tarafından küçük yaştaki öğrencilerin İngilizceyi eğlenerek öğrenmesi planlanmaktadır. Okulda düzenlenen yaratıcı İngilizce drama aktiviteleri de yabancı dil eğitimini uygulamalı ve eğlenceli hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Muratpaşa Birey Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Gebizli Mah. Termessos Bul. No: 55 İç Kapı No: 101, Muratpaşa/antalya
0 242 312 71** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum