fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Birey Eğitim Kurumları

Birey Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere vakit kaydetmeden ulaşın. Birey Okulları; fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve adreslerine göz atın.

Birey Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Birey Eğitim Kurumları Anaokullar

Birey Eğitim Kurumları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Birey Eğitim Kurumları İlkokullar

Birey Eğitim Kurumları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Birey Eğitim Kurumları Ortaokullar

Birey Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Birey Eğitim Kurumları Liseler

Birey Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Birey Eğitim Kurumları Hakkında

  • Birey Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
  • Tuzla Birey Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
  • Beşiktaş Birey Okulları Anadolu ve Fen Lisesi Tanıtım Filmi

BİREY'DE EĞİTİM

Yayıncılık ve eğitimdeki tecrübeleri ile bilinmekte olan Birey Eğitim Kurumları, ülkenin bir gücünün eğitim olduğuna inanan, nitelikli ve özverili eğitimciler tarafından kurulmuştur.


Birey Eğitim Kurumları, sorumluluk, özveri ve tecrübenin harmanlanması ile hazırladığı eğitim programlarının başarıya giden ilk adım olduğunu vurgulamaktadır. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenlerle öğrenim hizmeti sağlamakta olan özel okulda öğrencilerin en doğru şekilde bilinçlenmesi amaçlanmaktadır. Eğitim anlayışını çağın gereksinimlerine göre düzenleyen, evrensel bilgileri kültürel değerlerle harmanlayan, profesyonellikten hiçbir zaman taviz vermeden Atatürkçü çizgide eğitim veren kurumdur.


Birey Koleji'nin anlayışına göre her öğrenci işlenmeyi beklemekte olan bir mücevher değerindedir. Öğrencilerin yapmak ve uygulamaktan zevk aldığı, her öğrencinin alanında çok iyi olduğu, o alanla uğraşmaktan zevk aldığı ve huzur bulduğu bir meslek alanı vardır. Birey Okulları'nda eğitmenlere düşen görevin öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine yardımcı olmak ve onların ilgili ve yetenekli olduğu alanları ortaya çıkarmaktır. Öğrencilerin mutlu olduğu mesleklere onları yönlendirmeyi amaçlamaktadır.


BİREY'DE YABANCI DİL EĞİTİMİ

Birey Eğitim Kurumları, dünya bireyleri yetiştirmeyi hedef alarak etkin öğrenim ortamları oluşturmaktadır. Çağımızın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitimi okulda ön planda tutulmaktadır. Birey Okulları, öğrencilerin üzerinde merak uyandırarak dil ve kişisel beceri eğitimi vermektedir. Öğrencilerine sunduğu yabancı dil programlarını alanında uzman eğitmenlerle sağlamaktadır. Sıradan sistemden uzak yaratıcı ve merak uyandırıcı bir eğitim programı ile öğrencilere yaklaşmakta olan Birey Koleji, öğrencilerini dil bilgisi konusunda aktif biçimde bilinçlendirmektedir.


BİREY'DE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Birey Eğitim Kurumları'nda yer alan uzman ve deneyimli kişilerden oluşan eğitmen kadrosu içerisinde öğrencilerin her türlü sorununu çözmek amacıyla bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de bulunmaktadır. Özel kolejde bulunan rehberlik servisi öğrencilerin sorunlarını çözmekte yardımcı olurken aynı zamanda öğrencileri problem çözme konusunda bilinçlendirmektedir. Öğrencilerin doğru davranışları, hedeflerini kendi gerçekleştirmeleri yolunda onlara Birey Koleji'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti eşlik etmektedir. Veli-öğrenci-rehber öğretmen üçlüsü içerisinde öğrencileri hedeflerine doğru ve kendinden emin adımlarla ulaştırmaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir.Birey Eğitim Kurumları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Birey Eğitim Kurumları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Birey Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum