fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu

Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18

Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu öğrencilerini sportif, sosyal ve kültürel anlamda donanımlı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Kurum eğitimci kadrosunu bu amaçla branşında uzman kişilerden seçmektedir. Okul sınıf mevcutlarını da sınırlı tutarak öğretmenlerin öğrencileri birebir tanımasına fırsat vermektedir. Böylece öğrencilerin karakterlerine göre özelleştirilmiş eğitim vermektedir. İlkokul öğrencilerin yeni bir otorite olan öğretmenle tanıştıkları dönemdir. Okulda bulunan psikolojik danışman bu sebeple öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirmektedir. Öğrencilerin okula alıştığı sürecin aileyle de iletişim kurarak pedagojik anlamda sağlıklı yürütülmesi için destek olmaktadır.
Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu öğrencilerini geniş yelpazedeki fiziksel imkanlarıyla karşılamaktadır. Kurumda bulunan sanat atölyesi öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Bu alanda yapılan aktiviteler öğrencilerin eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda entelektüel birikim kazanmalarını sağlamaktadır. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar, bilgisayar ve fen laboratuvarları da öğrencilere teknolojik bir eğitim ortamı sunmaktadır. Böylece öğrenciler bir yandan uygulamalı eğitim alırken bir yandan da teknolojiyle iç içe olmaktadır.
Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu öğrencilerinin dünya vatandaşları olmalarını hedeflemektedir. Kurum bu hedefe ulaşmanın yollarından biri olan yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu tarafından yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Kurumun yabancı dil kulübü de yabancı dil eğitimini eğlenceli hale getirmektedir. Bu kulüpte yapılan aktiviteler öğrencilerin yabancı dil eğitiminden aldığı faydayı maksimuma çıkarmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mustafa Kemal Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Arapsuyu Mah. 622. Sok. No:7, Konyaaltı / Antalya
0 242 328 32** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum