fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mustafa Kemal Okulları

Mustafa Kemal Okulları'nın eğitim anlayışı, fiyat bilgileri, bursluluk sınav tarihleri ve erken kayıt indirimlerine vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Okulları'nda Eğitim

Mustafa Kemal Okulları Antalya ilinin Konyaaltı ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını ilkokul kademesinden başlayarak lise kademesine kadar sürdürmektedir. Kurum lise kademesinde ise anadolu lisesi olarak eğitim vermektedir. Her bir kademede öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü olarak destekleyecek eğitim çalışmaları gerçekleştirilmektedir.


Mustafa Kemal Okulları’nın öncelikli hedefi Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, Cumhuriyet değerlerinin farkında, zengin tarihinden güç alarak günümüz çağdaş yaşamını destekleyen öğrenciler yetiştirmektir. Bu öğrencileri yetiştirirken yeterli teknolojik donanıma sahip olan ayrıcalıklı eğitim sistemlerini kullanmaktadır. Kurum Türkiye’nin en seçkin eğitim kurumlarından bir tanesi olmak vizyonuyla hareket etmektedir.


Mustafa Kemal Eğitim Kurumları geniş bir kampüs alanına sahiptir. Sahip olduğu kampüs alanında öğrencilerinin gelişimlerini çok yönlü bir biçimde desteklemek adına çaba göstermektedir. Bu nedenle öğrencilere akademik ve sosyal olarak bir çok olanak sunulmaktadır. Derslerin işlendiği sınıfların mevcutları kapasitelerle sınırlandırılmakta, böylelikle öğrencilere geniş ve ferah sınıflarda kalabalık olmayan eğitim olanakları sunulmaktadır. Açık alanda bulunan spor ve oyun alanları iç mekanlarda da bulunmaktadır. Kapalı spor salonu, bilgisayar ve fen laboratuvarları, donanımlı kütüphane, müzik odası ve sanat atölyesi gibi imkanlarla öğrencilerin derslerini ve teneffüslerini verimli geçirebilecekleri alanlar sağlanmaktadır.


Mustafa Kemal Okulları öğrencilerin eğitiminde eğitmenlerin oynadığı büyük rolün farkındadır. Bu nedenle eğitim kadrosunu büyük bir titizlikle oluşturmaktadır. Eğitim kadrosundaki eğitmenler alanında gerekli tüm eğitimlerini tamamlamış, belirli bir deneyime ulaşmış, öğrencilerle güçlü iletişim kurabilen kişiler arasından seçilerek oluşturulmaktadır.


Mustafa Kemal Okulları öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitimler vermektedir. Bu eğitime yabancı dil eğitimi de dahildir. Çift dilli eğitim anlayışını benimseyen kurum öğrencilerini İngilizce ve Almanca dillerinde yetkin hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurumdaki yabancı dil eğitimi akademik eğitimin yanında öğrencilerin kendilerini ifade etmelerini ve başka kültürleri benimsemelerini öğrenebilecekleri şekilde verilmektedir.


Mustafa Kemal Eğitim Kurumları verdiği dil eğitimini pekiştirecek çeşitli projelere de katılımcı durumdadır. Farklı milletlerin yabancı dilde tanıtıldığı ve birleşmiş milletler simülasyonu olarak da bilinen MUN, öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini destekleyen Duke Of Edinburgh, öğrencilerin lise yıllarından itibaren yurt dışında staj ya da temel eğitim almalarını sağlayan Erasmus+ programı grubun aktif katılımcısı olduğu projelerden bazılarıdır.

Mustafa Kemal Okulları İndirimleri
Mustafa Kemal Okulları Yorumları
Devamını Gör
Mustafa Kemal Okulları'nda Eğitim
Mustafa Kemal Okulları Galeriler

Mustafa Kemal Okulları Kampüsleri

Mustafa Kemal Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Kampüsü
Antalya / Konyaaltı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Mustafa Kemal Okulları Anadolu Lisesi, ortaokul seviyesinden lise dönemine geçen öğrencilerin eğitim alanındaki eks...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mustafa Kemal Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum