fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Gemlik İlkokulları

Gemlik'te yer alan tüm ilkokullardan haberdar olmak, eğitim anlayışı hakkında yorum okumak için listelerimizi göz atın! Gemlik'te bulunan özel ilkokulların detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz Gemlik özel ilkokulları listemizi inceleyebilirsiniz.
3 okul bulundu.
Özel Gemlik Düşünür Koleji İlkokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Düşünür Koleji İlkokulu

Özel Gemlik Düşünür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji İlkokulu

Özel Gemlik Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:30

Bursa Gemlik İlkokulları

Gemlik bölgesinde bulunan özel ilkokulları ve devlet ilkokulları öğrencilerin anaokulundan sonraki bu dönemde kaliteli bir hizmet alabilmesi adına çeşitli yaklaşımlar düzenlemektedir. Gemlik bölgesi, Bursa'nın gelişen bölgelerinden birisi niteliğindedir. Bununla birlikte bölgede bulunan kurumlar öğrencilerinin 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler olabilmeleri adına çalışmalarını devam ettirmektedir. Anaokulunda temeli atılan bilgileri, Gemlik ilkokulları detaylandırarak öğrencilerin hizmetine sunmaktadır. Okulların sunduğu tüm bilgiler alanında başarılı öğretmenler eşliğinde aktarılmaktadır.


Gemlik ilkokulları, yabancı dil eğitimi olarak, çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan İngilizce dil eğitimini öğrencilere sunmaktadır. Öğrencilere aktarılan dil edinimini kolaylaştırmak adına çeşitli oyunlar, şarkılar ve çalışmalarla renklendirilen dil eğitimi, tek düzelikten çıkarak kalıcı hale gelmektedir. Yabancı dil konusunda çeşitli çalışmalar düzenleyen ilkokullar, öğrencilerin bu alandaki yetkinliklere sahip olmalarını desteklemektedir. Erken yaşta gerçekleştirilen bu eğitim, öğrencilerin ileri dönemlerde daha rahat bir biçimde gelişimine olanak sağlamaktadır.


Gemlik özel ilkokulları, devlet ilkokullarından farklı olarak sınıf mevcut sayılarını daha sınırlı tutmaktadır. Bununla birlikte her öğrenci ile ilgilenilme oranını artırmakta, daha rahat ve geniş ortamlarda gelişimini birebir desteklenmesini sağlamaktadır. Velilerin özel ilkokullarını tercih etmelerinin sebeplerinden birisi niteliğinde olan sınıf mevcutlarına ve diğer bilgilere Okul.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Gemlik ilkokulları listesini oluşturan eğitim platformu, velilere bu liste üzerinden bölgedeki tüm kurumları sunmaktadır. Değişkenlik gösteren Gemlik özel ilkokulu fiyatlarını profillerden görüntüleyebilirsiniz. Özel ilkokulların fiyatlarının değişkenlik göstermesinin sebepleri olarak; kolejlerin fiziki imkanları ve eğitim farklılıkları sayılmaktadır.


Gemlik ilkokullarını inceleyerek kriterlerinize uygun olan ilkokulu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden kurumların tanıtım yazılarını okuyabilir, fiziki imkanlarını görüntüleyebilir, okulları tecrübe edinmiş veliler tarafından yorumları kendinize rehber olarak alabilirsiniz. Bölgedeki ilkokulları incelemek için yeteri kadar zamanınız yok ise Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan destek alarak kriterlerinize en uygun kurum ya da kurumlar hakkında tavsiyeler isteyebilirsiniz.

Gemlik İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum