fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kestel İlkokulları

Kestel ilkokulları arasından çocuğunuz için en iyi okulu keşfetmek için okul profillerine göz atabilir, kurumların detaylı bilgilerini inceleyebilirsiniz! Kestel'de bulunan özel ilkokulların detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz Kestel özel ilkokulları listemizi inceleyebilirsiniz.
3 okul bulundu.
Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu

Özel Kestel Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
Özel Kestel Tan İlkokulu Özel Okul
Kestel / Kale Mah.
Özel Kestel Tan İlkokulu

Özel Kestel Tan İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mesafe Koleji İlkokulu Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji İlkokulu

Özel Mesafe Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kestel İlkokulları

Bursa Kestel ilçesinde bulunmakta olan tüm devlet ve özel ilkokullarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Kestel hızla sanayileşmekte olan buna bağlı olarak da nüfusunda sürekli artış olan bir ilçedir. Kestel ilkokulları sayfasından bu ilçedeki ilkokulların fiyat listesi, okulların fotoğrafları ve fiziki imkanları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfada yer almakta olan veli yorumları sayesinde siz de diğer velilerin görüşlerinden faydalanabilir onların görüşleri doğrultusunda okullar hakkında fikir edinebilirsiniz. Kestel özel ilkokulları fiyatlarını karşılaştırarak size en uygun okulu seçebilirsiniz. Kestel özel ilkokulları içerisinde bulundurdukları çeşitli imkanlar ile öğrenciler için birçok avantaja sahiptir.


Öğrenciler üzerinde yapılan gözlemler sonucunda en iyi yabancı dil öğrenme döneminin ilkokul olduğu tespit edilmiştir. İlkokul döneminde daha kaliteli bir yabancı dil eğitimi alan öğrencilerin dil eğitimini farklı kademelerde almaya başlayan yaşıtlarına göre bu yabancı dili daha iyi öğrendiği gözlemlenmektedir. Bu noktada Kestel ilkokulları büyük avantajlar sağlamaktadır. Siz de bu listeden kestel özel ilkokullarının öğrencilerine sundukları dil imkanları hakkında detaylı bilgi alabilir, size en uygun dil derslerini veren okulları bulabilirsiniz. Kestel kolejleri sayıca çok fazla olmamasına karşın kaliteli eğitim veren kurumlardır. Siz de Kestel özel okul fiyatlarını görüntüleyip karşılaştırabilir, harita üzerinden okulun konumunu görebilir, giriş-çıkış saatleri hakkında bilgi alabilir, okulların kulüp aktivitelerinden haberdar olabilir, psikolojik danışman bilgilerini edinebilirsiniz. Öğrenciniz için en nitelikli ve öğrencinizin en mutlu olacağını düşündüğünüz okulu bulabilmek için sitemizden faydalanabilirsiniz.


Kestel İlkokulları listesini incelemek için yeterli zaman bulamıyorsanız Okul.com.tr'nin sizler için sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanları ile hemen iletişime geçebilir, size en uygun okulu veya koleji bulmaları için yardım isteyebilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum