fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Osmangazi İlkokulları

Osmangazi ilkokullarının; fiyatlarına, fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına ulaşın, okulları tek tek gezmeden size en uygun okulu keşfedin! Osmangazi'de bulunan özel ilkokulların detaylı tüm bilgilerine ulaşmak isterseniz Osmangazi özel ilkokulları listemizi inceleyebilirsiniz.
8 okul bulundu.
Özel Hamitler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Hamitler Mah.
Özel Hamitler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Öncelikle okulumuzun konumu ve geniş bir bahçeye sahip olması, çocuklarımıza özgürce koşup oynayabilecekleri alan sunmak...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bursa Yediiklim İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Alaaddin Mah.
Özel Bursa Yediiklim İlkokulu

Özel Bursa Yediiklim İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Bursa Umut Okulları İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Yunuseli Mah.
Özel Bursa Umut Okulları İlkokulu

Özel Bursa Umut Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Doku Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Hüdavendigar Mah.
Özel Bursa Doku Koleji İlkokulu

Özel Bursa Doku Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Panayır Mah.
Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu

Özel Osmangazi Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Bursa Bek Bilgi İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Akpınar Mah.
Özel Bursa Bek Bilgi İlkokulu

Özel Bursa Bek Bilgi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Modern İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Demirtaş cumhuriyet Mah.
Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Modern İlkokulu

Özel Osmangazi Bahçeşehir Koleji Modern İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:45
Özel Karaman Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Osmangazi / Yenikaraman Mah.
Özel Karaman Sınav Koleji İlkokulu

Özel Karaman Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Osmangazi İlkokulları

Bursa'nın metropol ilçelerinden en büyüğü ve tüm ilçelerin kesiştiği nokta olma unvanına sahip Osmangazi büyük bir ilkokul potansiyeline sahiptir. Okul.com.tr'nin sizler için hazırladığı Osmangazi ilkokulları listesinden aradığınız okulla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Osmangazi bölgesindeki özel ilkokulların fiyat bilgisi, okulların eğitim saatleri, fotoğrafları ve birçok detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


İkokul zorunlu öğrenim çağındaki çocukların temel eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamak için devlet ve özel kurumlarca açılan dört yıllık kademe anlamına gelmektedir. Çocukların gelişimde büyük yer kaplayan ilkokul eğitimi araştırması veliler için önem arz etmektedir. Bu noktada sizler için hazırladığımız Osmangazi ilkokulları listesini inceleyebilirsiniz. Bu listede okulların haritadaki konumları, eğitim programları, kulüp aktiviteleri gibi pek çok özelliğini inceleyebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli akademik kadrolara sahip olan Osmangazi bölgesindeki kolejler eğitimlerini okul-aile işbirliği içerisinde yürütmektedir.


Yabancı dil bilgisi günümüz dünyasında bireylerde olması gereken en önemli özelliklerden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. İş ararken, sosyal hayatta ve bireysel etkinliklerde en önemli gereksinimlerden biri olan yabancı dil, temelleri ilkokulda atılan bir eğitim sonucunda öğrenildiğinde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bu nedenle ilkokulda öğretilen yabancı dil eğitimi kilit bir rol oynamaktadır. Osmangazi ilkokulları listemizde özel ilkokulların yanı sıra Osmangazi devlet ilkokullarının yabancı dil eğitimlerini görüntüleyebilir, öğrencinizin öğrenmesini istediğiniz yabancı dil veya diller çerçevesinde kendinize uygun okulu seçebilirsiniz.


Veliler çocuklarına okul ararken devlet veya özel okulları seçmektedirler. Devlet okulları için yakınlık, servis, güvenlik gibi temel kriterler varken özel okul arayan veliler için bu parametreler oldukça geniştir. Osmangazi özel ilkokul fiyatları, fiziki bilgiler, öğrenciye özel eğitim programları, yemek ve yemekhane imkanları, organik beslenme, sanat ve spor kulüpleri gibi farklı ve çok sayıdaki detayı bilgiyi sizler için hazırladığımız listemizde bulabilirsiniz.


Osmangazi İlkokulları listesini incelemek için yeterli zaman bulamıyorsanız Okul.com.tr'nin sizler için sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanları ile hemen iletişime geçebilir, size en uygun okulu bulmaları için yardım isteyebilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum