fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu

Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:40

Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu Hakkında

Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu geniş kapsamlı ve fiziki açıdan zengin okuluyla Bursa İnegöl bölgesinde, Kavram Okulları bünyesinde hizmet vermektedir. Verdiği eğitimlerde öğrencilerine çok yönlü şekilde hizmet sağlayan kurumda öğrenci bilgileri uzman öğretim görevlileriyle takip edilmektedir. Fiziki imkanları ve akademik yapı seviyesi oldukça yüksek olan kurumda öğrencilerin ortaokul geçiş döneminde verimli eğitimler alması hedeflenmektedir. Öğrencilerin eğitim seviyeleri her sene detaylı olarak takip edilmekte, bu bağlamda verilen eğitimler dahilinde öğrenciler anaokulunda aldıkları temel eğitimleri pekiştirerek ortaokula hazırlık sağlamaktadır. İlkokul eğitimlerinden lisenin alt yapısını sağlamayı amaçlayan Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu içerisinde derslikler oldukça zengin eğitim gereçleriyle donanımlandırılmış, sınıf mevcutları az tutularak öğrencilerin derslerde kavrama ve anlama noktalarının artırılması hedeflenmiştir. Yemekhanesi içerisinde gelişim çağının önemli dönemlerinden biri olan ilkokul seviyesi için organik ve taze gıdalardan hazırlanan yiyecekler sunulmakta, veli okul işbirliği dahilinde bu yemek liseleriyle birlikte öğrencilerin her türlü gelişimleri ve problemleri velilere aktarılmaktadır.
Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu yabancı dil eğitimlerinde İngilizce'yi anlama kavrama ve konuşma konularında üstün seviyede benimsemiş ve öğrenmiş öğrenciler yetiştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İnegöl Kavram Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Yunus Emre Mah. Ağlar Cad. No:10 İnegöl/bursa
0 224 777 05** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum