fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gölcük İlkokulları

Gölcük'teki ilkokulların; eğitim ücretlerine, fotoğraflarına, erken kayıt dönemlerine, adreslerine, veli yorumlarına hızlıca göz atarak aradığınız okulu keşfedin.
1 okul bulundu.
Özel Gölcük Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
Gölcük / Şehitler Mah.
Özel Gölcük Güneş Okulları İlkokulu

Özel Gölcük Güneş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gölcük İlkokulları

Gölcük ilkokulları, her biri alanında uzman öğretmenler ile hizmet veren kurumlardan oluşan ve aranan farklı nitelikleri karşılayabilen yapısıyla dikkat çeken özel okul ve kolejlerin bünyesinde faaliyet göstermektedirler. Bölgedeki okulları tek tek gezerek ayrıntılı bilgilerini öğrenmek isteyen aileler bu süreçte zaman kaybetmektedirler. Gölcük'teki ilkokulların tamamına ulaşarak çocuğunuz için en iyi kurumu kolayca bulmak isterseniz sizler için hazırladığımız profillere göz atabilirsiniz. Ayrıca listelerimiz üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız kriterlere uyan okullarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Kocaeli'nin son dönemlerde eğitim alanında gelişen ilçelerinden biri olan Gölcük'te özel ilkokullar da; azimli, problem çözebilen, özgüven sahibi, farklı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Devlet okullarına nazaran öğrencilere daha fazla fiziksel imkan sunan özel okullar bu sayede öğrencilerin tam donanımlı bir şekilde bir üst sınıfa geçmelerini sağlamaktadırlar. Gölcük devlet ilkokulları ise bulundukları mahallelerde yer alan öğrencilere hizmet vermekte ve uzun yıllardır faaliyet gösterdiklerinde tecrübeli öğretmenleri ile yollarına devam etmektedirler. Sizler devlet ve özel ilkokulların haritadaki konumlarını inceleyerek evinize en yakın kurumları bulabilir, çocuğunuzun servis kullanmadan kolay bir şekilde ulaşabileceği okulları keşfedebilirsiniz.


Gölcük ilkokulları listesinde yer alan kurumların bilgileri düzenli aralıklarla güncellenmekte ve en doğru bilgilere ulaşmanız hedeflenmektedir. Profil sayfalarından ulaşabileceğiniz bilgiler ise; sınıf ve bahçe fotoğrafları, ortalama sınıf mevcutları, iletişim bilgileri, fiziksel olanakları, kulüp bilgileri, giriş ve çıkış saatleri şeklindedir. Okul arayışında olan ailelerin önem verdiği konulardan biri de veli yorumlarıdır. Daha önce okulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılan bu yorumlar kurumları yakından tanımanıza fırsat verecektir. Hemen profil sayfalarında yer alan yorumları okuyarak, Gölcük özel ilkokullarının hangi noktalarda fark yarattıklarına, hangi yönlerini geliştirmeleri gerektiğine karar verebilir, çocuğunuz için en iyi okulu hızlıca bulabilirsiniz.


İlkokul fiyatlarını etkileyen en önemli etmenler; öğrencilere sunulan fiziksel olanaklar, yabancı dil çeşitliliği ve eğitimin kalitesidir. Gölcük ilkokul fiyatları da bu etmenlere bağlı olarak geniş bir aralıkta yer almaktadır. Hemen okulların ortalama eğitim, servis ve yemek ücretlerini öğrenerek ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları keşfedebilir, ilkokullarla iletişime geçerek kayıt görüşmesi gerçekleştirmek adına randevu talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum