fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

İzmit İlkokulları

İzmit'teki ilkokulların; fiyatlarına, fotoğraflarına, adreslerine, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine ulaşarak okul seçiminizi zaman kaybetmeden yapın.
11 okul bulundu.
Özel Yahyakaptan İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Yahyakaptan İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Kızım 2 senedir severek gidiyor. sürekli okulda çok eğlendiğini anlatıyor. herşey için teşekkür ediyoruz.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Gündoğdu Mah.
Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu

Tek kelime ile harika bir okul. keyifli güler yüzlü deneyimli bir kadro, kurumsal kültürü ve sistemi güçlü başarılı okul

Özel İzmit Kale Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Alikahya fatih Mah.
Özel İzmit Kale Okulları İlkokulu

Özel İzmit Kale Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu

Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Güneş Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yeşilova Mah.
Özel Kocaeli Güneş Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli Güneş Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Cebir Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Kuruçeşme fatih Mah.
Özel Kocaeli Cebir Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli Cebir Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel İzmit Seymen Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yahyakaptan Mah.
Özel İzmit Seymen Koleji İlkokulu

Özel İzmit Seymen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli MY Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli MY Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli MY Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Bilnet Okulları İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tepeköy Mah.
Özel Kocaeli Bilnet Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli Bilnet Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Atafen Koleji İlkokulu Özel Okul
İzmit / Tüysüzler Mah.
Özel Atafen Koleji İlkokulu

Özel Atafen Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmit Düş Bahçesi İlkokulu Özel Okul
İzmit / Yenişehir Mah.
Özel İzmit Düş Bahçesi İlkokulu

Özel İzmit Düş Bahçesi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30

İzmit İlkokulları

İzmit ilkokulları sayısı fazla olduğundan dolayı aranılan her kritere uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. İlçe, gerek devlet gerekse özel okul sayısı en fazla olan bölgeyi kapsadığından diğer ilçelerden de bölgedeki eğitim kurumlarını tercih eden aileler olmaktadır. Sizler de İzmit'teki ilkokulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşarak zaman kaybetmeden çocuğunuz için en doğru kurumu bulabilirsiniz. Okulların hakkında yazılarını okuyarak eğitime bakış açılarıyla ilgili fikir sahibi olabilir, çocuğunuza uygun olduğunu düşündüğünüz kurumlarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.


İzmit özel ilkokulları alanında uzman öğretmen kadroları ve fiziksel olanak çeşitliliği ile ailelerin en çok tercih ettiği kurumlar arasında yer almaktadır. Bu kurumlarda verilen yabancı dil eğitiminin kalitesi ile öğrenciler ilkokulu bitirdiklerinde akıcı bir şekilde eğitimini aldıkları dili konuşabilmektedirler. İlçede birçok devlet ilkokulu da uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu kurumlar adrese dayalı sistem ile öğrenci kabul etmektedir. İzmit'teki ilkokulların bazıları da kolej bünyesinde bulunmaktadır. Bu okullarda öğrenciler sosyal ve fiziksel aktivitelerle birlikte akademik eğitim almakta ve tam donanımlı bireyler olarak yetişmektedirler. Hemen çevrenizde bulunan okulları keşfedebilir, kurumları tek tek gezip zaman kaybetmek zorunda kalmadan en iyi ilkokulları bulabilirsiniz.


İzmit ilkokullar listesinde bulunan kurumların bilgileri düzenli olarak güncellenmekte ve ailelerin en doğru bilgilerle buluşması amaçlanmaktadır. Profil sayfalarından ilkokulların; fotoğraf galerilerine, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim numaralarına ve yabancı dil çeşitliliğine dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurumların giriş ve çıkış saatlerini öğrenerek çocuğunuza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Okul arayışında olan aileler için bir diğer önemli konu ise veli yorumlarıdır. Veli yorumları eğitim kurumlarını tarafsız gözlerden tanımanıza fırsat vermektedir. Hemen profil sayfalarını ziyaret ederek ebeveynlerin yapmış olduğu yorumları okuyabilir, kurumların artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz.


Okul fiyatlarını etkileyen en büyük etmen fiziksel imkanların çeşitliliği ve yabancı dil olanaklarıdır. İzmit ilkokul fiyatları ise okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralıkta yer almaktadır. Sizler de bütçenize uygun kurumları bulmak ve kayıt gerçekleştirmek isterseniz hemen okullarla irtibata geçip randevu alabilir veya form doldurarak okulların sizleri aramasını sağlayabilirsiniz.


İzmit ilkokullarını detaylı inceleyecek zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerilerinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum