fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu

Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/16:40

Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu İzmit'te faaliyetlerine devam eden, öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdüren bir kurumdur. Öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine, tanımalarına ve yeteneklerinin farkına varmalarına fırsat verecek fiziksel imkan çeşitliliği ile ailelerin dikkatini çeken okul, bu noktada yetenekli öğrencileri belirleyip yönlendirmektedir. Kendine güvenen, çalışkan, saygılı, problem çözebilen ve pratik düşünebilen bireyler yetiştiren Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu'nda, öğrencilerin derslere aktif olarak katılmaları sağlanmaktadır. Yabancı dilin öneminin her geçen gün arttığının bilincinde olan kurumda İngilizcenin yanında İspanyolca ve Almanca dil eğitimi de verilmektedir. Buradaki amaç öğrencilerin en az iki dilde kendilerini rahatça ifade edebilmelerini sağlamaktır. Öğrencinin merkezde olduğu bir eğitim modeli benimseyen okul, her biri branşında uzman öğretmenlerle ile bu modeli etkili bir şekilde uygulamaktadır. Örgün eğitimin ilk adımında öğrencilerin okuma yazmayı hızlı bir şekilde öğrenmeleri son derece önemlidir. Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu'nda da öğrencilerin okuma yazmayı sökebilmeleri adına çeşitli etkinlikler ve çalışmalar yapılmaktadır. Kurumda öğrenciler seçmeli dersler arasından ilgili duydukları konularda ilerleme şansı yakalamaktadır. Okuldaki seçmeli dersler ise; drama, yüzme, piyano, satranç, keman, jimnastik, iletişim becerileri şeklindedir. 21. yüzyıl becerilerini taşıyan bireylerden oluşan bir toplum yaratmayı hedefleyen kurumda öğrencilere farklı bakış açıları kazandırılmaktadır. Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu'nda dersler 08.50'de başlayıp 16.40'da son bulmaktadır. Okul çalışan veya evi ile okul arasında uzun bir mesafe olan öğrencileri de düşünmekte ve servis imkanı sağlamaktadır. Kurumda bulunan yemekhane de ise öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak sağlıklı besinlerle hazırlanan yemekler yapılmaktadır.

Yorumlar (1)

  • AG

    TEK KELİME İLE HARİKA BİR OKUL. KEYİFLİ GÜLER YÜZLÜ DENEYİMLİ BİR KADRO, KURUMSAL KÜLTÜRÜ VE SİSTEMİ GÜÇLÜ BAŞARILI OKUL

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgi Küpü Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Gündoğdu Mahallesi, Ayvalık Sokak, No:42, İzmit/kocaeli
0 262 311 01** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum