fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Körfez İlkokulları

Körfez'deki ilkokulların; fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel olanaklarına, iletişim bilgilerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.
3 okul bulundu.
Özel Kocaeli Safir Koleji İlkokulu Özel Okul
Körfez / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Safir Koleji İlkokulu

Özel Kocaeli Safir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Körfez / Yavuz sultan selim Mah.
Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Körfezim Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu Özel Okul
Körfez / İlimtepe Mah.
Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Körfez İlkokulları

Kocaeli Körfez ilkokullarının çoğu devlet kurumu olmakla birlikte tercih edebileceğiniz ve uzun yıllardır bölgede eğitim veren özel ilkokullar da bulunmaktadır. Aileler okul arayış süreçlerinde kurumları tek tek gezmekte ve bu durum zaman kaybına neden olmaktadır. Okul.com.tr üzerinden bölgede yer alan bütün ilkokulların detaylı bilgilerine ulaşabilir, karşılaştırmalar yaparak çocuğunuz için en ideal okulu hemen bulabilirsiniz. Körfez özel ilkokulları ile irtibata geçerek kayıt hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Körfez'deki ilkokullar; özgüven sahibi, pratik düşünebilen, problem çözebilen, akademik açıdan tam donanımlı, doğayı seven, çevresine faydalı, büyüklerine saygılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kolejler akademik eğitimin yanında öğrencilerin sosyal ve fiziksel gelişimlerine de önem vermektedir. Bu sebeple eğitim yılı boyunca birçok etkinlik ve yarışma düzenlemekte ve sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilere ayrıcalıklı bir eğitim sunmaktadırlar. Sizler de kolej bünyesinde çalışmalarını sürdüren Körfez ilkokullarının ayrıntılı bilgilerine göz atabilir, okulların haritadaki konumlarını öğrenerek evinize yakın kurumları bulabilirsiniz.


Körfez'deki ilkokullar listesi üzerinden kurumların; bahçe, sınıf ve bina görsellerine, hangi yaş aralığında öğrenci kabul ettiklerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, kulüp çeşitliliğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Okulları tarafsız gözlerden tanımak isterseniz profil sayfalarında yer alan veli yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizler de okul arayışında olan ailelere yardımcı olmak isterseniz daha önce tecrübe ettiğiniz kurumlar hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.


Körfez ilkokul fiyatları; verilen eğitimin kalitesine, fiziksel imkanlara ve yabancı dil olanaklarına bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanında aranılan her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Birçok özel okul ve kolej erken kayıt dönemleri düzenlemekte ve bu süreçte kayıt gerçekleştiren ailelere çeşitli oranlarda indirimler sunmaktadır. Sizler de avantajlı fiyatlardan yararlanmak isterseniz hemen kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum