fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu, her öğrencinin kendine özgü niteliklerine ve yeteneklerine değer vererek eğitim vermektedir. İlkokul, öğrencilerin yeni bir otorite olan öğretmenle tanıştığı ve ebeveynlerinden ayrıldığı bir dönem olmaktadır. Kurum, bu süreçlerin öğrenciler için sağlıklı yürümesini hedeflemektedir. Okulun psikolojik danışmanı, bu hedef doğrultusunda öğrencilerle düzenli olarak görüşmektedir. Bu çalışmayla öğrencilerin pedagojik ilerlemeleri kayıt altına alınmakta ve aileyle güçlü iş birliği yapılmaktadır. Böylece öğrencilerin ihtiyaç duydukları konularda hızlı ve kolayca destek verme fırsatı bulunmaktadır.
Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu, eğitim programını öğrencilerinin sosyal gelişimlerinin maksimum seviyeye çıkmasını amaçlayarak oluşturmaktadır. Kurumda bu amaç doğrultusunda gezi kulübü, görsel sanatlar ve el sanatları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin sanata olan ilgilerini artırmakta ve yeteneklerini ortaya çıkarmaktadır. Masa tenisi, beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleri ise öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemektedir. Sportif faaliyetler, öğrencilerin erken yaşta sporla tanıştırarak sporu hayatlarının bir parçası haline getirmelerini sağlamaktadır. Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu'nda bu faaliyetlerin yanı sıra yabancı dil kulübü aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Kulüp bünyesinde yapılan aktiviteler, öğrencilerin İngilizceyi uygulamalı ve eğlenerek öğrenmelerini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeşil Vadi Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

İlimtepe Mahallesi, Atak Sokak, No:15, Körfez/kocaeli
0 532 674 07** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum