fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Atafen Koleji İlkokulu

Özel Atafen Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Atafen Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Atafen Koleji İlkokulu, çağdaş ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedefleyerek eğitim vermektedir. Kurum, öğrencilerine yönelik geniş yelpazede sosyal aktiviteler sunmasıyla ön plana çıkmaktadır. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir. Öğrenciler, bu aktiviteler sayesinde erken yaş zihinsel gelişimlerini en üst seviyeye çıkarma fırsatı bulmaktadır. Basketbol, masa tenisi, bale, jimnastik ve tenis aktiviteleri ise öğrencilerin erken yaşta sporla tanışmalarını sağlamaktadır. Bu aktivitelerle, öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin artırılması ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirilmesi amaçlanmaktadır. Özel Atafen Koleji İlkokulu'nda bu aktivitelerin dışında drama, halk oyunları, tiyatro, fotoğrafçılık, origami, görsel sanatlar, sinema ve müzik kulübü gibi sanatsal aktiviteler de gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfederek çok yönlü bireyler olması sağlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerine verdiği yabancı dil eğitiminin kalitesiyle bölgede dikkat çekmektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Özel Atafen Koleji İlkokulu'nun yabancı dil kulübü de düzenlediği aktivitelerle bu eğitimi uygulamalı ve eğlenceli hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Atafen Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Tüysüzler Mah. Fatih. Cadde No:90, İzmit/kocaeli
0 262 324 47** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum