fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bilgili Kültür İlkokulu

Özel Bilgili Kültür İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Bilgili Kültür İlkokulu Hakkında

Özel Bilgili Kültür İlkokulu, öğrencilerine oldukça yetkin ve kapsamlı bir eğitim programı sunmaktadır. Kurum, öğrencilerini geniş yelpazede sosyal aktivite çeşitliliğiyle ve yetkin eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelere katılım sağlayan öğrencilerin farklı düşünme yetenekleri açığa çıkarılmaktadır. Basketbol, buz pateni, yüzme, voleybol, futbol, izcilik, jimnastik ve beden eğitimi aktiviteleri ise öğrencilerin fiziksel gelişimlerini artırmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencileri sporla tanıştırmakta ve yeteneklerini keşfetmeye teşvik etmektedir. Özel Bilgili Kültür İlkokulu, sanatsal faaliyetlere de oldukça önem vermekte ve bu doğrultuda faaliyetler düzenlemektedir. Drama, fotoğrafçılık, gitar, modern dans, piyano, koro, tiyatro, görsel sanatlar, halk oyunları ve el sanatları aktiviteleriyle öğrencilere estetik bakış açısı kazandırılmaktadır.
Kurum, öğrencilerine yoğun, uygulamalı ve kapsamlı bir yabancı dil eğitimi programı sunmaktadır. Okulun alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Özel Bilgili Kültür İlkokulu'nun yabancı dil kulübünde yapılan faaliyetler, öğrencilerin yabancı dil eğitimini çeşitlendirmektedir. Aktivitelerle zenginleştirilmiş yabancı dil programı sayesinde öğrenciler İngilizceyi ve Almancayı eğlenerek öğrenme fırsatı bulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- P4C Eğitim Sistemi

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgili Kültür İlkokulu İletişim Bilgileri

Karşiyaka Mah. Maket Sk. No: 14 Başiskele / Kocaeli
0 262 444 79** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum