fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Başiskele İlkokulları

Başiskele ilkokulları arasından öğrencinize en uygun özel veya devlet kurumunu bularak gelişimine doğrudan fayda sağlayın!
8 okul bulundu.
Özel Başiskele İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Atakent Mah.
Özel Başiskele İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Okulumuz öğretmen ilgisi olarak güzel .kaynak zenginligi açısından başka kaynaklara ihtiyac duyurmaya ak kadar çeşitli v...

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 16:15
Özel Murat Yıldırım İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Yeniköy merkez Mah.
Özel Murat Yıldırım İlkokulu

Özel Murat Yıldırım İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kokpit Koleji İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel Kokpit Koleji İlkokulu

Özel Kokpit Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Fatih Mah.
Özel Kocaeli Ted Koleji İlkokulu

Özel Kocaeli Ted Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgili Kültür İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Karşıyaka Mah.
Özel Bilgili Kültür İlkokulu

Özel Bilgili Kültür İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başiskele Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Körfez Mah.
Özel Başiskele Final Okulları İlkokulu

Özel Başiskele Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nadide Okulları İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Altınkent Mah.
Özel Nadide Okulları İlkokulu

Özel Nadide Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Kocaeli İlkokulu Özel Okul
Başiskele / Barbaros Mah.
Özel İSTEK Kocaeli İlkokulu

Özel İSTEK Kocaeli İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Başiskele İlkokulları

Başiskele kolejleri ve ilkokulları arasından öğrenciniz için en doğru okulu bulabilmek adına Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeleme sayfasını inceleyebilirsiniz. Kocaeli'nin sakin ve huzurlu ilçelerinden birisi olan Başiskele'de birçok özel okul ve devlet okulu bulunmaktadır. Eğitim açısından çeşitlilikleri bünyesinde barındıran Başiskele'de aradığınız tüm ilkokulları Okul.com.tr'nin oluşturduğu Başiskele İlkokulları listesinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Başiskele kolejlerinin haritalarda yer alan konumlarına bakarak size en yakın kurumu keşfedebilir, öğrencinizin ulaşım sıkıntısı yaşamadan okula ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak hizmet sağlayan Başiskele İlkokulları, onların bireysel başarı katsayılarını artırmak adına özgün eğitim modelleri oluşturmaktadır. Birçok özel okulun bir arada bulunduğu bölgede veliler genellikle Başiskele Özel İlkokulları'nı tercih etmektedir. Bunun sebeplerinden birisi ise özel okullarda sınıflar belirli öğrenci sayıları ile sınırlandırılmaktadır. Öğretmenler öğrencileri ile birebir ilgilenme fırsatı yakalarken, öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip edebilmektedir. Öğrencilerinin ortaokula hazır bir biçimde geçmesini desteklemek adına çağın gerekliliklerini en doğru biçimde öğrencilerine aktarmaktadır. Özel Başiskele İlkokulları, çağın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde olan İngilizce dil eğitimi konusunda etkili eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Öğrencilerinin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma ve dinlediğini anlama yetkinliklerine sahip bireyler olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerinin evrensel ortamlarda kendilerini net ve doğru bir biçimde ifade edebilmelerini sağlamaktadır. Bazı özel okullar İngilizce dil eğitiminin yanı sıra seçmeli olarak ikinci bir yabancı dil eğitimi de vermektedir.


Başiskele İlkokulları listesini inceleyerek bölgedeki okulların fiziki olanaklarına, eğitim çalışmalarına, yabancı dil imkanlarına, eğitim saatlerine, ortalama sınıf mevcutlarına ve daha birçok bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz. Aynı zamanda okul profillerindeki harita konumlarını inceleyerek kendinize en yakın kurumu bulabilirsiniz. Tüm bu çalışmayı gerçekleştirmek için yeteri kadar zaman bulamıyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alarak kriterlerinize uygun kurumlar hakkında öneriler isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum