fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu

Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu, öğrencilerinin etkili birer birey olmalarına zemin hazırlayacak beceri ve tutumları kazandırmayı amaçlamaktadır. Kurum, bu amacına sosyal aktivitelerle zenginleştirilmiş bir eğitim programı uygulayarak ulaşmaktadır. Basketbol, atletizm, buz pateni, masa tenisi, yüzme, voleybol, hentbol, tenis ve jimnastik aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelere katılım sağlayan öğrenciler, fiziksel olarak aktif olmakta ve sporla erken yaşta tanışma fırsatı bulmaktadır. Robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleriyle de öğrenciler farklı düşünmeye teşvik edilmektedir. Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu'nda bu aktivitelerin yanı sıra sanatsal faaliyetler yürütülmektedir. Tiyatro, gitar, piyano, sinema, koro, el sanatları, dekoratif sanatlar ve orkestra aktiviteleriyle öğrencilerin farklı ilgi alanları kazanması sağlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerine sunduğu fiziksel imkanlarının çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır. 3D odası, fen laboratuvarı ve bilgisayar laboratuvarı sayesinde eğitim programı uygulamalı hale getirilmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar da öğrencilerin derslere olan ilgilerini artırarak maksimum başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır. Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu'nun kapalı spor salonu, futbol sahası ve havuz alanlarıyla öğrencilerin fiziksel aktiviteler gerçekleştirmesine imkan verilmektedir. Okulda bu alanların yanı sıra konferans salonu, revir, mutfak ve sanat atölyeleri, yemekhane, kantin, müzik odası ve kütüphane de bulunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gebze Özelsin Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Tatlı Kuyu Mahallesi, Ahmet Pembe Güllü Bulvarı, No:79/1, Gebze / Kocaeli
0 262 646 04** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum