fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu, öğrencilerinin güven ve sorumluluk duygularını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, bu amaç doğrultusunda yaptığı çalışmalarla bedensel, zihinsel ve duygusal yönden sağlıklı bireyler yetişmektedir. Okulda basketbol, futbol, masa tenisi, judo, izcilik, kaya tırmanışı ve okçuluk aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli olan ilkokul dönemi sportif faaliyetlerle iç içe geçmektedir. Kurumun müzik kulübünde gitar, bateri, piyano, keman ve orff faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerin en az bir enstrümanı sosyal hayatında kullanabiliyor olması amaçlanmaktadır. Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu, öğrencilerinin sanatsal yönlerini geliştirmeyi de hedeflemektedir. Kurumda bu hedef doğrultusunda görsel sanatlar, tiyatro, gezi kulübü, dans, modern dans, halk oyunları, origami ve el sanatları faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin erken yaşta sanatla tanışması ve estetik bakış açısı kazanmaları sağlanmaktadır.
Kurum, erken yaşta yabancı dil eğitimine oldukça önem vermekte ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun, uygulamalı ve kapsamlı şekilde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu'nun yabancı dil kulübüyse bu eğitimi çeşitlendirmektedir. Kulüp bünyesinde yapılan aktiviteler, öğrencilerin İngilizceyi uygulamalı, yaparak, yaşayarak ve keşfederek öğrenmesini sağlamaktadır. Böylece öğrenciler ezbere dayalı olmayan ve kalıcı bir yabancı dil eğitimi almaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kocaeli Nesibe Aydın Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Sakıp Sabancı Cad. No: 130 İzmit/kocaeli
0 262 311 59** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum