fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kartepe İlkokulları

Kartepe'deki ilkokulların; fiyatlarını, fotoğraf galerilerini, veli yorumlarını, adreslerini, ortalama sınıf mevcutlarını ve fiziksel olanaklarını hemen inceleyin.
3 okul bulundu.
Özel Kocaeli Marmara Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartepe / Dumlupınar Mah.
Özel Kocaeli Marmara Koleji İlkokulu

Özel Kocaeli Marmara Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartepe / İstasyon Mah.
Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu

Özel Şahin Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Kartepe / Fatih sultan mehmet Mah.
Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartepe İlkokulları

Kartepe ilkokulları, Kocaeli'nin en dikkat çeken kurumlarından oluşmakta ve bu kurumlar uzun yıllardır edindiği tecrübelerle öğrencilerine nitelikli bir eğitim vermektedir. Branşlarından uzman öğretmenlerle yoluna devem eden okullar aynı zamanda kendilerini her geçen gün geliştirmekte ve donanımlı bireylerden oluşan bir toplum oluşturmayı amaçlamaktadırlar. Aileler ise Kartepe'deki ilkokulları araştırırken tüm bilgilerine ulaşmak istemekte, çocuğu için en ideal okulu bulmayı hedeflemektedir. Tam da bu noktada okul.com.tr üzerinden bölgede hizmet veren tüm özel ve devlet ilkokullarının ayrıntılı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.


Kartepe özel ilkokulları öğrencilerine İngilizce ile beraber ikinci bir yabancı dil öğrenme imkanı sunmakta ve birer dünya vatandaşı yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bazı aileler çocuğunun uyum sorunu yaşamadan üniversite seviyesine kadar tek bir kurumda eğitim almasını istediğinden kolejleri tercih etmektedir. Sizler de kolej bünyesinde eğitim veren Kartepe ilkokullarını keşfetmek ve evinize en yakın olan kurumu bulmak isterseniz profil sayfalarına göz atabilir, kurumların haritadaki konumlarını inceleyebilirsiniz. İlkokul çağında olan bir öğrenci için rehberlik hizmeti oldukça önemlidir. Çocuğunun karşılaştığı problemi hızlıca çözerek eğitimine ara vermeden devam etmesini isteyen aileler bu nokta da kurumların rehber öğretmenleri hakkında bilgi almak istemektedirler. Okul profillerinden hangi okulda rehber öğretmen var, rehber öğretmenler öğrencilerle ne sıklıkla görüşüyor gibi sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Çocuğunuzun kalabalık sınıflarda eğitim almasını istemiyorsanız, ilkokulların ortalama sınıf kapasitelerini öğrenebilir, çocuğunuzun birebir eğitim alabileceği kurumları tercih edebilirsiniz.


Kartepe ilkokulları listesi üzerinde yer alan filtreleme seçenekleri ile aradığınız kriterlere uygun kurumları belirleyebilir, karşılaştırmalar yaparak en doğru okulu hemen bulabilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinden kurumların; fotoğraflarına, adreslerine, fiziksel olanaklarına, eğitim modellerine, yabancı dil olanaklarına, tanıtım yazılarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Sizler için güncel tuttuğumuz bu bilgiler ışığında kurumları gezmek zorunda kalmadan aradığınız kriterleri karşılayan okulları keşfedebilirsiniz. Okul arayış sürecinde önemli noktalardan biri de daha önce o kurumları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapılmış yorumlardır. Veli yorumları ilkokulları tarafsız gözlerden tanımanıza fırsat sağlayacaktır. Hemen profillerde yer alan veli yorumlarını okuyarak kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kartepe ilkokul fiyatları ailelerin kolaylıkla tercih edebileceği aralıklarda yer alırken, sunduğu eğitimin kalitesi ve fiziksel imkan çeşitliliği ile yüksek ücret talep eden kolejlerde bulunmaktadır. Ayrıca bazı özel ilkokullar erken kayıt dönemleri düzenlemekte ve avantajlı fiyatlar sunmaktadırlar. Sizler de okulların eğitim yemek ve servis ücretlerine dair fikir sahibi olmak ve erken kayıt tarihlerini öğrenmek isterseniz, profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum