fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu

Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu, öğrencilerinin çok yönlülüğünü ve yaratıcılığını desteklemeyi amaçlamaktadır. Kurum, bu doğrultuda öğrencilerine yönelik birçok sosyal aktivite düzenlemektedir. Akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama ve satranç faaliyetleriyle öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin yazılımla tanışmalarını ve analitik düşünme becerilerinin gelişmesini sağlamaktadır. Basketbol, buz pateni, yüzme, masa tenisi, jimnastik ve beden eğitimi faaliyetleri ise öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalmalarını amaçlamaktadır. Bu faaliyetler, öğrencilerin spora olan ilgilerini artırmakta ve yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanımaktadır. Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu'nda sanatsal ve kültürel aktivitelere de gerekli önem verilmektedir. Okulda bu doğrultuda gezi kulübü, halk oyunları, dekoratif sanatlar, el sanatları ve görsel sanatlar aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin yaratıcılıklarını desteklemekte ve hayal güçlerini ortaya koyabilecekleri alanlar yaratmaktadır.
Kurum, erken yaşta kaliteli yabancı dil eğitimine oldukça önem vermekte ve eğitim programında yabancı dil eğitimine önemli yer vermektedir. Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu'nda verilen İngilizce ve İspanyolca dil eğitimi, yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle zenginleştirilmektedir. Okulda gerçekleştirilen İngilizce drama aktiviteleriyle öğrencilerin yabancı dili uygulamalı, yaparak ve yaşayarak öğrenmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yahya Kaptan Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Yahya Kaptan Mah. Kandıra Yolu Cad. No:18/1, İzmit Kocaeli
0 262 311 72** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum