fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu

Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu; hayata hazır, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, bu amaç doğrultusunda öğrencilere yönelik çeşitli sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir. Basketbol, beden eğitimi ve masa tenisi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalmaları amaçlanmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktadır. Gezi kulübü, tiyatro, sinema, dekoratif sanatlar ve müzik kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin kültürel birikimleri artırılmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin estetik bakış açısı kazanmalarını da sağlamaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra bilişim kulübü ve satranç faaliyetleri de düzenlenmektedir.
Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu, öğrencilerine kaliteli bir yabancı dil eğitimi vermeyi hedeflemektedir. Kurum, bu hedef doğrultusunda eğitimci kadrosunu alanında uzman kişilerden özenle seçmektedir. Böylece öğrencilerin aldığı eğitim programının kalitesinin maksimum seviyeye çıkması sağlanmaktadır. Okulun yabancı dil kulübü de bu eğitim programı zenginleştirecek ve çeşitlendirecek aktiviteler gerçekleştirmektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin İngilizceyi eğlenerek, keşfederek, yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktadır. Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu, öğrencilerini erken yaşta İngilizce ile tanıştırmakta ve uygulamalı bir eğitim vererek öğrendikleri bilgileri kalıcı hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Sultan Orhan Mah. Yeni Bağdat Cad. No:520, Gebze / Kocaeli
0 262 646 66** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum