fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeni Atlas Okulları

Yeni Atlas Okulları hakkında tüm detaylı bilgileri vakit kaybetmeden inceleyin! Eğitim bilgileri ve daha fazlasını görüntüleyin.

Yeni Atlas Okulları'nda Eğitim

Yeni Atlas Okulları, kalabalık eğitim kurumlarının aksine sınıflardaki öğrenci sayısını az tutarak butik bir yapıda hizmet sağlamaktadır. Sınıflardaki öğrenci mevcutlarını belirli seviyelerle sınırlandırarak onlarla birebir ilgilenme imkanını artırmaktadır. Öğrencilerin başarılı bireyler olmaları yolunda gereken eğitim ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Anaokulundan ortaokul seviyesine kadar kademeli olarak ilerleyen eğitim programları oluşturmaktadır. Öğretmen-öğrenci ilişkisinin oldukça etkili olduğu kurumda sürdürülen eğitim kalıcı bir yapıya büründürülmektedir. Öğrencilere teoride sunulan her bilgi pratiğe dökülerek kapsamlı eğitim yaklaşımları düzenlenmektedir. Her öğrencinin öğrenme süresi ve düzeyi farklıdır. Yeni Atlas Okulları bunun bilincinde olarak sınıf yönetimini en iyi şekilde tutmaktadır. Öğrencilerle yakından ilgilenerek onların eğitim alanlarında eksiksiz bir biçimde ilerlemelerini desteklemektedir. Öğrenci değerlendirmeleri sonucunda öğrencilerin eksikleri belirlenerek gerekli çalışma düzenleri oluşturulmaktadır.


Atlas Okulları, gelişen ve değişen teknolojiyi eğitime entegre ederek öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını net bir biçimde karşılamaktadır. Sınıf mevcudunun az sayıda olmasıyla birlikte sunulan eğitimin takibi kolaylıkla yapılmaktadır. Gelişim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde etkili rol oynanmaktadır. Yeni Atlas Okulları psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetiyle birlikte kapsamlı bir eğitim modeli oluşturmaktadır. Öğrencilerin etkili eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir eğitim almasını sağlamak adına çok yönlü yaklaşımlar düzenlemektedir. Öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturulan eğitim ortamlarında öğrencilerin hayal güçlerini ve ufkunu genişletecek çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Akademik, sosyal ve kültürel yetkinliklere sahip bireyleri hayata hazırlayarak topluma doğrudan fayda sağlamaktadır. Atlas Okulları; hedeflerini bilen, öz güveni yüksek, kendisini net ifade edebilen, yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen bireyleri topluma kazandırmaktadır.


Yeni Atlas Okulları Anaokulu

Anaokulu eğitimi öğrencilerin ileri seviyelerdeki bakış açısına doğrudan etki etmektedir. Yeni Atlas Anaokulu, küçük yaştaki öğrencilerin ufkunu açacak kendi potansiyelinin zirvesine çıkmasını sağlayacak bir eğitim vermektedir. Başarılı bireyler yetiştirmekteki ilk hedef temelin sağlam olmasıdır. Bununla birlikte Yeni Atlas Okulları Anaokulu, öğrencilerinin okul öncesinde ayrıcalıklı bir eğitim görmesini sağlamaktadır. Birey olmanın adımlarının atıldığı bu dönemde ilgili bölümlerden mezun öğretmenler küçük yaştaki öğrencilere kapsamlı bir öğrenim sunmaktadır. Bilgiyi beceriye, beceriyi alışkanlığa dönüştüren Atlas Anaokulu, kalıcı öğrenmeyi öğrencilere aktarmaktadır. Öğrencilerin kendilerini güvende hissedebileceği samimi ve sıcak bir kurum olan Yeni Atlas'ta aktif öğrenme çalışmaları düzenlenmektedir. Okul öncesi dönemde olan öğrenciler merak eder ve cevap isterler. Yeni Atlas Okulları, öğrencilerinin keşfederek öğrenmesini sağlamak amacıyla gerekli materyallerle kalıcı bir öğrenim sunmayı amaçlamaktadır.


Yeni Atlas Okulları Anaokulu'nda ilkokula hazırlık faaliyetleri sürdürülmektedir. Öğrencilerin psikomotor, bilişsel, zihinsel ve fiziksel gelişimleri yakından takip edilmektedir. Öğrencilerin ilkokula hazırlık kapsamında kalem tutma becerileri geliştirilmektedir. Aynı zamanda okuma-yazma çalışmaları gerçekleştirilerek öğrenciler ilkokul seviyesine hazırlanmaktadır. Öğrenciler çeşitli oyunlar, tekerlemeler ve etkinliklerle öğrenim görmektedir. Eğlenerek öğrenen öğrencilerin okula bağlılıkları artmaktadır. Bilgi edinimini kolaylaştırmak adına sunulan eğitim hayattan örneklerle devam ettirilmektedir. Böylece öğrenci bilgiyi hayatın içinde bulabilmektedir. Kalıcı bir model olan yaşayarak-yaparak öğrenme modeli Yeni Atlas Anaokulu'nda öğrencilere sunulmaktadır.


Yeni Atlas Okulları İlkokulu

Evrensel eğitim felsefesinden hareketle Yeni Atlas Okulları İlkokulu, öğrencilerinin ayrıcalıklı bir eğitim görmesini desteklemektedir. Kurum, akademik anlamda yeterliliklere sahip, en az bir yabancı dili etkili kullanabilen, çevreye ve insanlığa duyarlı bireyler yetiştirmek hedefiyle hareket etmektedir. Atlas Okulları İlkokulu, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında bünyesindeki öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır. Akademik eğitim programları çerçevesinde öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda gelişimlerini de destekleyen içerikler sunmaktadır. Okulun fiziki imkanları arasında öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri alanlar da bulunmaktadır. Öğrenci ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan eğitim binasında kaliteli öğrenim tecrübesi yaşatılmaktadır. Öğrenci Merkezli Eğitim modeliyle birlikte öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek kişiye özgü yaklaşımlar uygulanmaktadır. Öğrencilerin donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasını sağlamak amacıyla eğitim yaklaşımlarını güncel tutmaktadır.


Yeni Atlas Okulları Ortaokulu

Yeni Atlas Okulları Ortaokulu, eğitim-öğretimde geçiş aşaması olan ortaokul seviyesinde sunduğu eğitimi her açıdan düşünerek detaylandırmaktadır. Tasarlanan eğitim modelleriyle birlikte Atlas Ortaokulu'nda eğitim gören öğrencilerin donanımlı bireyler olmaları desteklenmektedir. Güçlü akademik kadrosu ve alanlarında uzman öğretmenlerle birlikte kalıcı bir eğitim hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Eğitimi bir bütün olarak ele alan Yeni Atlas Okulları; akademik, sosyal-kültürel yetkinliklere sahip bireyleri topluma kazandırmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak eğitim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır.


Yeni Atlas Okulları bünyesinde bulunan rehberlik hizmeti öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlara yönlendirmeler yapmaktadır. Öğrencilerin mutlu olabilecekleri ve kendilerini iyi hissedebilecekleri meslekleri seçmesini desteklemek adına çeşitli seminer ve tanıtımlar uygulamaktadır. Hedefleri doğrultusunda öğrencilerin sağlam adımlarla ilerlemelerini desteklemek adına çalışma programlarını detaylandırmaktadır. Sınavlara yönelik eğitim faaliyetleri düzenleyerek sınav başarısını artırmaktadır. Etkili eğitim modelleri oluşturarak eksiksiz bir öğrenim süreci oluşturmaktadır. Öğrencilere dönem içerisinde testler ve sınavlar düzenlemektedir. Böylelikle öğrencilerin kendi ortalamalarını görmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda motivasyon çalışmaları gerçekleştirerek iyi bir liseye yerleşebilmelerini amaçlamaktadır.

Yeni Atlas Okulları İndirimleri
Yeni Atlas Okulları Yorumları
Devamını Gör
Yeni Atlas Okulları'nda Eğitim
Yeni Atlas Okulları Galeriler

Yeni Atlas Okulları Kampüsleri

Yeni Atlas Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yeni Atlas Okulları Gebze Kampüsü
Kocaeli / Gebze
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yeni Atlas Okulları İlkokulu; hayata hazır, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, bu amaç...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yeni Atlas Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum