fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Adana Star Akşam Lisesi

Özel Adana Star Akşam Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/21:30

Özel Adana Star Akşam Lisesi Hakkında

Özel Adana Star Akşam Lisesi, 15 kişilik sınıflarda eğitim veren, Adana'nın Çukurova ilçesinde bulunan bir kurumdur. Akşam lisesi olarak eğitim veren bu kurum, 21.30'a kadar ders vermektedir. Öğrencilerini üniversite sınavına tam teşekküllü olarak hazırlamaktadır. Çalışan, herhangi bir sebepten dolayı okulu yarıda bırakmak zorunda kalmış, liseyi okuyamamış öğrencileri bünyesine kabul etmektedir. Vermiş olduğu eğitim ile bulunduğu bölgede iyi bir üniversiteye giriş sıralaması yakalayan Özel Adana Star Akşam Lisesi, ezberci yapıdan tamamen uzak bir şekilde, öğrencilerine tam ve en iyiyi öğretme hedefiyle yola çıkmıştır. Öğrencilere eğitim-öğretim hayatları açısından ikinci bir şans tanıyan bu kurum, öğrencileri hayallerine kavuşturmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bu kurum, deneme sınavları ve konu sonu testleriyle öğrencilerin bilgilerini sınayarak, seviyelerini belirlemektedir. Konularda eksik kaldığı tespit edilen öğrencilere, ek ders ve etütler ile destek sağlanmaktadır. Okul, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleriyle, öğrencilerin sosyal yaşamlarında yaşamış olduğu sorunları birincil olarak ele alır ve öğrencilerin bu sıkıntılarıyla ilgilenir. Bununla birlikte öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kariyer planlaması yapılmaktadır. Bu hizmetlerle aynı zamanda öğrencilerin gelecek kaygıları, sınav heyecanları veya dikkat dağınıklığı gibi problemlerine çözüm yolları getirilmektedir. Özel Adana Star Akşam Lisesi, yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Öğrencilerin kazandıkları üniversitelerde zorluk yaşamamaları açısından yoğunlaştırılmış İngilizce dersi verilmektedir. Verilen yabancı dil dersleriyle bu kurum, dünya standartlarında öğrenci yetiştirmeyi amaçlamış ve kendine vizyon edinmiştir. Okul, fiziksel imkanları bakımından öğrenciler için oldukça yeterlidir. Okulun bünyesinde; kapalı spor salonu, revir, konferans salonu, bahçe, kütüphane, kantin, laboratuvar ve oyun alanı bulunmaktadır.
Özel Adana Star Akşam Lisesi'nde yemekhane hizmeti de bulunmaktadır. Öğrencilere yaş grubuna göre besin değerleri hesaplanmış menüler aylık olarak çıkartılmaktadır.
Bu kurum, öğrenciler tarafından tercih edilen akşam liselerinden biri olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Adana Star Akşam Lisesi İletişim Bilgileri

Toros Mah. 78068. Sokak No: 3, Çukurova / Adana
0 322 231 31** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum