fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:15
Devlet Teşviği: Var

Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Adana'nın Sarıçam ilçesinde bulunan ve 20 yılı aşkın bir süredir eğitim-öğretim hizmeti veren bir eğitim kurumudur. İyi bir gelecek ve iyi bir toplum yaratma vizyonuyla yola çıkmış olan bu kurum, bünyesinde bulundurduğu donanımlı öğretmen kadrosuyla kaliteli bir eğitimin yanında, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında sorumluluk sahibi olan ve inisiyatif kullanan, bilimi rehber edinen, takım çalışmasına yatkın, hem bölgesel hem de küresel anlamda kendini iyi ifade eden, iletişim ve beden dili kuvvetli, her zaman özgüvenli duran bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, içinde bulundurduğu çok çeşitli bölümler vasıtasıyla, öğrencileri yetenekleri doğrultusunda sadece teorik bilgilerle kalmayıp, sağladığı staj olanaklarıyla da öğrencilerini, okulda öğrendikleri bilgileri iş dünyasında pratikte kullanmalarını sağlayacak staj imkanları da sağlamaktadır. Bununla birlikte vermiş oldukları atölye dersleri, ülkemiz açısından büyük bir önem teşkil eden gelişen sanayi piyasasına da uygun olarak öğrencilerinin hedefleri açısından bir başlangıç noktası olmaktadır.
Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, kimya, makine, tekstil, plastik, metal, bilişim, elektrik-elektronik, yenilenebilir enerji gibi birçok eğitim birimini içinde bulundurmaktadır. Bu kurum, gelişen ve değişen günümüz dünyasına teknolojik imkanlarıyla paralel olarak öğrencilerinin çağa en uygun şekilde hazırlanmasına ön ayak olmaktadır. Aynı zamanda yabancı dil eğitimine önem veren bu okul, öğrencilerinin iyi seviyede İngilizce bilerek mezun etmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda yabancı dil dersleri öğrencilere yoğunlaştırılmış olarak verilmektedir.
Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, fiziki imkanları bakımından öğrencilerin konforu ve güvenliği göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Öğrenciler, akademik eğitimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelere katılarak kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Erkan Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Kargakekeç Mahallesi, Kargakekeç Sokak, No: 1/4, Sarıçam / Adana
0 322 322 55** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum