fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi

Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:30

Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitim ve öğretimde benimsediği anlayışın doğrultusunda, mutlu ve sevgi dolu bir aile olmanın ışığında, okulunun amaçları doğrultusunda oluşturduğu kurum kültürünü yaşatarak eğitim öğretimine devam etmektedir. Öğrenci merkezli eğitim veren bu kurum, öğrencilerini sosyal, kültürel ve spor alanlarında desteklemekte ve akademik alandaki başarıları gibi bu alanda da bir çok başarı elde etmektedir. Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi, üniversite başarılarında adını altın harflerle yazdırmış, Ankara'nın güzide okulları arasındadır. Kurumun fiziksel imkanları doğrultusunda, öğrenciler bedensel gelişimi için, boş zamanlarını arkadaşlarıyla etkinliklerle değerlendirmek amacıyla büyük ve yemyeşil bir bahçede, voleybol, futbol, basketbol ve masa tenisi gibi aktivitelerde bulunmaktadır. Öğrencilerin severek gittiği bu kurum, alanında uzman kişilerle, robotik ve kodlama dersi vermekte ve öğrencilerini teknolojiyi takip eden, çağdaş ve yenilikçi bireyler olmasını amaçlamaktadır.
Öğrenciler, modern dans, jimnastik, halk oyunları aktivitelerinde okul tarafından desteklenmekte ve her öğrencinin en az bir hobi edinmesi için teşvik sağlanmaktadır. Hafta sonu eğitimiyle, öğrencilerine etütler düzenleyen ve başarılarını yakından takip eden Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi, konu tarama testleri ve konu tekrarlarıyla, öğrencinin konuları tam olarak kavramasını amaçlamaktadır. Bu okul, yaz okulu hizmeti vermekte ve öğrencilerin yaz aylarını hem öğrenerek hem eğlenerek geçirmesini sağlamaktadır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, dünya çapında bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiş bu kurum, yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir. Bu bağlamda İngilizce yüksek dil eğitiminin yanında ikinci yabancı dil olarak Almanca dersleri verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Adem Soydemir Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Oran Mah. Rafet Canıtez Cad. No: 43, Çankaya / Ankara
0 312 963 18** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum