fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hakkında

Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi işini seven ve insanlığa fayda sunan sağlıkçılar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum bu hedefine ulaşmak için eğitimci kadrosunu alanında uzman kişilerden özenle seçmektedir. Okul, öğrencilerini yetkin fiziksel imkanlarıyla karşılamaktadır. Kurumda bulunan fen ve bilgisayar laboratuvarları, öğrencilere derslerde işlenen konuları uygulama fırsatı vermektedir. Öğrenciler bu sayede yaparak ve yaşayarak öğrenmekte ve öğrendikleri kalıcı olmaktadır. Mutfak ve sanat atölyelerinde ise öğrencilere yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri alanlar yaratılmaktadır. Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi bu sayede öğrencilerinin mesleki yeterliliğinin yanı sıra entelektüel birikimlerini ve yaratıcılıklarını da desteklemektedir.
Okul, öğrencilerinin sosyal yönleri gelişmiş bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Bu sebeple öğrencilerin karakter gelişimlerine fayda sağlayacak çok yönlü aktiviteler düzenlenmektedir. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinleri aktif tutulmaktadır. Zihinsel aktifliği artan öğrencilerin öğrenme süreci hızlanmakta ve okuldan aldıkları fayda artmaktadır. Kurumda bunların yanı sıra basketbol, atletizm, beden eğitimi, masa tenisi, voleybol, jimnastik ve futbol gibi sportif faaliyetler yürütülmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemekte ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nin müzik kulübü ise öğrencilerin özellikle ilgisini çekmektedir. Bu kulüp sayesinde öğrenciler müzikle iç içe olma ve kendilerini ifade etmenin farklı yollarını keşfetme şansı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Ayyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İletişim Bilgileri

İncirli Mah. Yumak Sok. No:13, Keçiören / Ankara
0 312 963 1304
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum