fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi, Ankara'nın Çankaya ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum sahip olduğu fiziksel ve akademik imkanlarla aileler tarafından tercih sebebi olmaktadır. Sınırlı tuttuğu sınıf kapasiteleriyle eğitim öğretimin kalitesini düşürmeden, sürekli üstüne koyarak ve her geçen gün daha iyisini yaparak ilerlemeyi hedefleyen kurum bu doğrultuda imkanlarını öğrencileri için sunmaktadır. Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde yabancı dil eğitimleri vermektedir. İngilizce dil sınavlarında öğrencileri TOEFL sınavında başarılı olacakları seviyede yetiştirirken, diğer dillerde de minimum A2 seviyesine gelecekleri şekilde dil eğitimi almaktadırlar. Kurumun sahip olduğu MUN kulübü ile öğrenciler hem yabancı dillerini geliştirme hem de MUN konferansları ile okullarını temsil etme fırsatı bulmaktadırlar. Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerinin yeteneklerini ve ilgilerini geliştirmelerini önemsemektedir. Bu sebeple okulda çeşitli sanatsal etkinlikler ve aktiviteler düzenlenmektedir. Her yıl sonu düzenlenen resim sergileri, şiir dinletileri ile öğrenciler hem yeteneklerini gösterme hem de ders dışı aktivitelerle keyifli vakit geçirme imkanı bulurlar. Ayrıca öğrenciler, kurumda düzenlenen kariyer günleri ile Türkiye'nin farklı üniversitelerine dair fikir sahibi olmaktadırlar.

Yorumlar (3)

 • Veli

  Çocuklarımın sizin okullarınızda okuyacak olması beni şimdiden mutlu ediyor . Amerika gezileri ve kamp etkinlikleriniz , sizin bu işi ne kadar ciddiye aldığınızın kanıtıdır.

 • Veli

  İki çocuğum da burda okudu ve şu an ikisi de hayatlarında oldukça başarılılar. Bunun temel sebeplerinden birinin liseleri olduğunu düşünüyorum. Çağdaş, başarılı ve deneyimli bir okulun size katamayacağı şey yoktur.

 • Veli

  Kültürel, bilimsel faaliyetlere oldukça önem veren bir okul. Başarılarının devamını dilerim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Ahlatlıbel Mahallesi, İncek Yolu, No:10, Çankaya/ankara
0 312 963 1027
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum