fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi

Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:15/17:45

Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerinin üniversiteye geçiş sınav sürecinde öğrencilerine verdiği destekle ön plana çıkmaktadır. Kurum, öğrencilerinin sınav başarılarını artırmak adına akademik kadrosunu özenle oluşturmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler, öğrencilere kapsamlı ve eksiksiz bir eğitim programı uygulamaktadır. Okulda düzenlenen seviye belirleme sınavları da bu süreçte öğrencilerin eksiklerinin tespitini sağlamaktadır. Öğretmenler, öğrencilerin eksik oldukları konular tespit edildikten sonra bu konular üzerinde telafi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Birebir etüt ve ek çalışmalar sayesinde öğrencilerin sınav sürecinde eksiksiz ilerlemeleri sağlanmaktadır. Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi'nin rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilere destek veren faaliyetler düzenlemektedir. Öğrenciler, hedef belirleme ve bu hedeflere ulaşmak adına çalışma planı hazırlama konularında destek alabilmektedir.
Kurum, öğrencilerinin karakter gelişimlerinin en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Drama, gezi kulübü, dekoratif sanatlar, el sanatları, piyano, gitar ve görsel sanatlar aktiviteleriyle öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri amaçlanmaktadır. Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi, sanatsal faaliyetlerin yanı sıra sportif aktiviteler de gerçekleştirmektedir. Eskrim, masa tenisi, okçuluk ve jimnastik aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Büyük Ankara Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Etlik Mah. Kivrimli Cad. No:1, Keçiören/ankara
0 312 963 0938
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum