fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Denge Anadolu Lisesi

Özel Denge Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Denge Anadolu Lisesi Hakkında

Butik eğitim sistemimizle Anadolu Lisesi olarak kapılarımızı açtığımız günden bu yana Ankara’nın en çok tercih edilen özel eğitim kurumlarından biri olduk. Özel Denge Anadolu Lisesi olarak eğitim felsefemizin özü, insanın yüceliğini amaç ve olgunluk sayan hümanist yaklaşımlarla öz disiplini yüksek, ailesine, topluma ve çevreye saygılı bireyleri hayata hazırlamaktır. Öğrencilerimiz kazandıkları disiplin, öz güven ve bilgi birikimlerini manevi bir kültürel miras olarak kendilerinden sonra gelen kuşaklara aktarırlar. Özel Denge Anadolu Lisesi'nde öğrenciler birer numara değil özel ve değerli bireylerdir. Öğrencinin akademik başarısını yükseltmek yeteneklerini geliştirmek ve hayata hazırlamak temel ilkemizdir. Disiplin, adalet ve çevreye saygı okulumuzun vazgeçilmez kuralıdır. Disiplin anlayışımız korku ve tehdide değil saygı ve sevgiye dayalıdır. Her öğrencimiz birebir ilgi ve kişiye özel terzilik ile sınavlara hazırlanır. Türkçenin ve en az bir yabancı dilin günlük yaşamda etkin olarak kullanılması ana hedefimizdir.

Yorumlar (1)

  • ST

    Mükemmel bir okul, çok iyi bir eğitimleri var. Yöneticileri çağın ötesinde bir eğitim hizmeti vermek için yola çıkmışlar. Okulu ziyaret edip, sistemlerini dinlemenizi ve kendilerini görmenizi tavsiye ederim. Terzi gibi çalışıyorlar her bir öğrenci ile çok ama çok özel ilgileniyorlar. Dershane, Özel Ders, Yabancı Dil, Üniversite Hazırlık hepsi tek bir yerde. Tam bir ev sıcaklığı, huzuru ve güveni mevcut. Sadece öğrencileri değil Veli olarak bizleri de çok ama çok rahatlattılar. Başarı takibi, etüt sistemi, birebir ders imkanları ile bizler sadece Anne-Baba olarak hayatımıza devam ediyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Denge Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Çankaya Mahallesi, Cinnah Caddesi, No:15, Çankaya/ankara
0 551 396 46** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum