fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi

Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, bilimsel bilgiye önem veren, her bakımdan yetkin, dil becerileri gelişmiş nesiller yetiştirmektedir. Üniversite sınavı başarılarında oldukça iddialı olan Birey Eğitim Kurumları, Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi şubesiyle de bu başarısını daha üstlere taşımaktadır. Bu kurum, uzman eğitim kadrosuyla, ezberci eğitimden uzak bir tutum sergilerken, öğrencilere konu tarama testleri ve seviye tespit sınavları uygulayarak konu eksikleri tespit edilip farkındalık yaratmaktadırlar. Bu bağlamda öğrencilere bu eksiklerini tamamlamak ya da pekiştirme yapmak amacıyla okul saatleri dışında etütler düzenlenmektedir. Akademik başarılarının yanı sıra spor alanında da başarı gösteren Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi, bu alandaki başarısını, her öğrencisine bireysel olarak teknik beceri testi uygulayıp, öğrencileri yatkın oldukları branşa (voleybol, basketbol futbol, hentbol) yönlendirmeye borçludurlar.
Kültürel ve sanatsal etkinliklere önem veren bu kurum, öğrencilere gezi, müzik, tiyatro, müzikal dans gibi aktiviteler düzenleyerek bu alanlardaki gelişimine katkıda bulunmaktadır. Birey Okulları olarak robotik ve kodlama yarışmaları düzenleyerek öğrencilerin analitik düşünme yeteneğini geliştirmekte, azim ve girişimci özellikler kazandırılmaktadır. Yabancı dil eğitiminin dünya çapındaki öneminin bilincinde olarak, uzman yabancı dil öğretmenleriyle eğitim veren bu kurum, drama tekniğiyle öğrenme ile hem öğrencilerin eğlenip hem öğrenmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Keçiören Birey Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Köşk Mah. Kaplan Sok. No:2, Keçiören / Ankara
0 312 538 16** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum