fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Üçler Anadolu Lisesi

Özel Üçler Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:40

Özel Üçler Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Üçler Anadolu Lisesi, geleceğe umutla bakan, üniversiteye temel adımlar atan bireyler yetiştirmek için sağlam temelli bir eğitim öğretim sistemi benimsemiştir. 2019-2020 eğitim-öğretim yılına yeni binasıyla başlamış olan ve öğrencinin konforunun son derece göz önünde bulundurulduğu bir kurum olarak öne çıkan bir özellik kazanmıştır. Hukuk fakültesine en çok öğrenci gönderen liste sıralamasında ilklerde yer alan bu okul, akademik alandaki başarısını tescillemiştir. Üniversite yerleştirme sınavında ilk 10 ve ilk 100'de öğrencileri bulunan, yalnızca akademik başarıyla değil, sosyal ve kültürel alanlardaki aktiviteleriyle de öğrenciler desteklenmektedir. Öğrenci merkezli yaklaşımıyla Özel Üçler Anadolu Lisesi, Atatürk ilkelerini benimsemiş, cumhuriyetçi yapıya sahip bireyler yetiştirirken, onların çağdaş, yenilikçi ve üretken bireyler olmasını göz önünde bulundurmaktadır. Sabah 9.00, akşam 16.40 arasında tam gün eğitim vermekte olan bu kurum, yeni binasında, bahçe, yemekhane, spor salonu, revir, kapalı spor salonu, laboratuvar, oyun alanı ve müzik alanı bulunmaktadır. Öğrenciler boş zamanlarını bahçede arkadaşlarıyla sosyal iletişimini geliştirerek serbest zaman geçirebilirken dileyen öğrenciler de okulun imkanları doğrultusunda futbol, voleybol, basketbol, hentbol, atletizm, satranç ve masa tenisi gibi aktivitelerde bulunabilirler.
Özel Üçler Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimi konusunda iddialı bir yapıya sahip olmakta ve öğrencilerine İngilizce dışında ikinci bir dil olanağı olarak Almanca dersleri vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Üçler Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Balgat Mahallesi, Ziyabey Caddesi, 1419. Sokak, No:15, Çankaya / Ankara
0 312 419 10** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum