fb
Onaylanmış Okul Profili

Muratpaşa Liseleri

Muratpaşa liseleri taban puanlarına hemen göz atın. Liselerin; fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına ve adreslerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.

71 okul bulundu.
%40 İndirim Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi verified

İlgili bir eğitim öğretim kurumu teşekkürler

Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi verified

Öğrencilerin gerek ders,gerek baska konulardaki durumları ile yakinen ilgilenmelerinden ve takiplerinden cok memnunum.

Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi verified

Eğitim kadrosu çok iyi...kurucularının öğretmen olması en büyük avantajları.

Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism

Turizmin başkentine yakışan uluslararası öğrencileri kabul ederek ülkemizin ve bölgemizin dinamosu konumunda bir kurum

Özel Renk Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Fen Lisesi

Tüm öğretmenler öğrenciler ile çok ilgili. sevgi ve saygı çercevesinde iyi bir öğrenci öğretmen ilişkisi mevcut.deneyiml...

Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi

Disiplinli ve bir o kadar da güler yüzlü sevecen bir ortam... kurumdaki herkesin elinden geleni yaptığı, akademik anlamd...

Özel Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Demircikara Mah.
Özel Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Topçular Mah.
Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi

Özel Antalya Doruk Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Çatı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Muratpaşa Mah.
Özel Antalya Çatı Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Çatı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Kampüs Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Kampüs Koleji Fen Lisesi

Özel Antalya Kampüs Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi

Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi

Özel Kırmızı Çizgi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akdeniz Hedef Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Akdeniz Hedef Okulları Anadolu Lisesi

Özel Akdeniz Hedef Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 18:00
Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Dutlubahçe Mah.
Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Ermenek Mah.
Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 18:30
Özel Antalya Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Bayındır Mah.
Özel Antalya Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Bilim Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi

Özel Lara Okyanus Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Antalya Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bilfen Koleji Antalya Anadolu Lisesi

Özel Bilfen Koleji Antalya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Perge Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Perge Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Perge Eğitim Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00
Özel Antalya Düşünür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Düşünür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Düşünür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Gençlik Mah.
Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstek Okulları Lara Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel İstek Okulları Lara Fen Lisesi

Özel İstek Okulları Lara Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilbaşar Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Bilbaşar Fen Lisesi

Özel Bilbaşar Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Muratpaşa Liseleri

Antalya Muratpaşa Liseleri sayısı her geçen gün artmakta bu da ailelerin ve öğrencilerin aradıkları kriterleri karşılayan okul bulmalarını kolaylaştırmaktadır. İyi bir üniversite kazanarak hayallerindeki meslekleri yapmak isteyen öğrenciler için en önemli basamak lise eğitimidir. Tam da bu nokta da her biri branşında tecrübeli öğretmenleri ve öğrenci odaklı eğitim programlarıyla dikkat çeken Muratpaşa liseleri, daima başarıyı hedeflemektedir. Çocuğunuz için kaliteli bir eğitim kurumu bulmak isterseniz sizler için oluşturduğumuz listelerimizi inceleyebilir, en güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.


Muratpaşa liseleri taban puanları, LGS'ye giren öğrenciler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Liselerin taban puanları ve yüzdelik dilimleri; eğitimin kalitesine, başarı durumuna ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tercih listelerinizi oluşturmadan önce Muratpaşa liseleri taban puanlarını öğrenmek isterseniz listelerimize göz atabilirsiniz. Özellikle 12. sınıf öğrencileri üniversite hazırlık sürecinde olduklarından yoğun bir ders çalışma temposu içerisine girmektedirler. Bu süreçte liselerde bulunan rehber öğretmenler öğrencilerin daima yanında olmakta ve problemlerini hızlı bir şekilde çözmektedirler. Sizler de Muratpaşa'daki liseler hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.


Muratpaşa özel liseleri, öğrencilerine İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de sunmakta ve birer dünya vatandaşı yetiştirme amacına ulaşmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Özel liseler hafta sonu etüt programları düzenlemekte ve öğrencilerinin eksiklerini gidermesine yardımcı olmaktadır. Muratpaşa özel liselerinin; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Lise profillerinde yer alan tanıtım yazılarını okuyarak kurumların, eğitime bakış açıları ve hedefleriyle ilgi fikir sahibi olabilirsiniz.


Okulları yakından tanımanızın bir diğer yolu da daha önce o kurumları tercih etmiş ebeveynlerin yapmış olduğu yorumları okumaktır. Veli yorumları Muratpaşa'daki liselerin artı ve eksi yönlerini öğrenmenizi sağlayacak ve böylece çocuğunuz için en iyi liseyi kolayca seçebileceksiniz. İlçede verdiği eğitimle veliler tarafından çokça tercih edilen bazı kurumlar ise; Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi, Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi şeklindedir.


Muratpaşa liseleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak bütçenize uygun kurumları bulmak isterseniz, lise profillerini ziyaret edebilirsiniz. Eğitimin kalitesine bağlı olarak değişen eğitim ücretlerinin yanında, kurumları servis ve yemek ücreti de talep edebilmektedir. Ayrıca birçok özel okul ve kolej bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Sizler de bu sınavlara okul.com.tr üzerinden kolayca başvuru yapabilir, çocuğunuzun kaliteli bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum