fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Muratpaşa Liseleri

Muratpaşa liseleri taban puanlarına hemen göz atın. Liselerin; fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına ve adreslerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın. Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Muratpaşa özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
74 okul bulundu.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi verified

İlgili bir eğitim öğretim kurumu teşekkürler

Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerin gerek ders,gerek baska konulardaki durumları ile yakinen ilgilenmelerinden ve takiplerinden cok memnunum.

Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi

Eğitim kadrosu çok iyi...kurucularının öğretmen olması en büyük avantajları.

Özel Renk Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Fen Lisesi

Tüm öğretmenler öğrenciler ile çok ilgili. sevgi ve saygı çercevesinde iyi bir öğrenci öğretmen ilişkisi mevcut.deneyiml...

Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Internatıonal College Of Tourism

Turizmin başkentine yakışan uluslararası öğrencileri kabul ederek ülkemizin ve bölgemizin dinamosu konumunda bir kurum

Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Renk Okulları Anadolu Lisesi

Disiplinli ve bir o kadar da güler yüzlü sevecen bir ortam... kurumdaki herkesin elinden geleni yaptığı, akademik anlamd...

Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Tarım Mah.
Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi

Özel Antalya Koleji Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Ermenek Mah.
Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Koçaş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yenigöl Mah.
Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İSTEK Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel İSTEK Lara Anadolu Lisesi

Özel İSTEK Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Altınçağ Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Antalya Fen Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bilfen Koleji Antalya Fen Lisesi

Özel Bilfen Koleji Antalya Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yeşilova Mah.
Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi

Özel Antalya Yediiklim Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Soğuksu Mah.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Lara Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Gençlik Mah.
Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi

Özel Işıklar Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Vizyon Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızılarık Mah.
Özel Antalya Vizyon Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Vizyon Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Antalya Maya Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Demircikara Mah.
Özel Antalya Maya Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Antalya Maya Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Fener Mah.
Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muratpaşa Akant Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Meydankavağı Mah.
Özel Muratpaşa Akant Okulları Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Akant Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Seviye Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Kızıltoprak Mah.
Özel Antalya Seviye Okulları Anadolu Lisesi

Özel Antalya Seviye Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Muratpaşa Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Yüksekalan Mah.
Özel Muratpaşa Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Çağlayan Mah.
Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Lara Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Güzeloba Mah.
Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi

Özel Bilbaşar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Muratpaşa / Dutlubahçe Mah.
Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi

Özel Muratpaşa Özgüven Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30

Muratpaşa Liseleri

Antalya Muratpaşa Liseleri sayısı her geçen gün artmakta bu da ailelerin ve öğrencilerin aradıkları kriterleri karşılayan okul bulmalarını kolaylaştırmaktadır. İyi bir üniversite kazanarak hayallerindeki meslekleri yapmak isteyen öğrenciler için en önemli basamak lise eğitimidir. Tam da bu nokta da her biri branşında tecrübeli öğretmenleri ve öğrenci odaklı eğitim programlarıyla dikkat çeken Muratpaşa liseleri, daima başarıyı hedeflemektedir. Çocuğunuz için kaliteli bir eğitim kurumu bulmak isterseniz sizler için oluşturduğumuz listelerimizi inceleyebilir, en güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.


Muratpaşa liseleri LGS taban puanları, Liseye Giriş Sınavı'na giren öğrenciler tarafından araştırılmaktadır. Liselerin taban puanları ve yüzdelik dilimleri; eğitimin kalitesine, başarı durumuna ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tercih listelerinizi oluşturmadan önce Muratpaşa liseleri taban puanlarını öğrenmek isterseniz listelerimize göz atabilirsiniz. Özellikle 12. sınıf öğrencileri üniversite hazırlık sürecinde olduklarından yoğun bir ders çalışma temposu içerisine girmektedirler. Bu süreçte liselerde bulunan rehber öğretmenler öğrencilerin daima yanında olmakta ve problemlerini hızlı bir şekilde çözmektedirler. Sizler de Muratpaşa'daki liseler hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.


Muratpaşa özel liseleri, öğrencilerine İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de sunmakta ve birer dünya vatandaşı yetiştirme amacına ulaşmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Özel liseler hafta sonu etüt programları düzenlemekte ve öğrencilerinin eksiklerini gidermesine yardımcı olmaktadır. Muratpaşa özel liselerinin; fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Lise profillerinde yer alan tanıtım yazılarını okuyarak kurumların, eğitime bakış açıları ve hedefleriyle ilgi fikir sahibi olabilirsiniz.


Okulları yakından tanımanızın bir diğer yolu da daha önce o kurumları tercih etmiş ebeveynlerin yapmış olduğu yorumları okumaktır. Veli yorumları Muratpaşa'daki liselerin artı ve eksi yönlerini öğrenmenizi sağlayacak ve böylece çocuğunuz için en iyi liseyi kolayca seçebileceksiniz. İlçede verdiği eğitimle veliler tarafından çokça tercih edilen bazı kurumlar ise; Özel Kuantum Okulları Anadolu Lisesi, Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Muratpaşa Açı Koleji Fen Lisesi şeklindedir.


Muratpaşa liseleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak bütçenize uygun kurumları bulmak isterseniz, lise profillerini ziyaret edebilirsiniz. Eğitimin kalitesine bağlı olarak değişen eğitim ücretlerinin yanında, kurumları servis ve yemek ücreti de talep edebilmektedir. Ayrıca birçok özel okul ve kolej bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Sizler de bu sınavlara okul.com.tr üzerinden kolayca başvuru yapabilir, çocuğunuzun kaliteli bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Muratpaşa Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Antalya Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 436.87 488.37 1.89 0.06
Adem-Tolunay Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 423.11 464.64 3 0.54
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum